Ł Festiwal 2018


Ł Festiwal powraca po ubiegłorocznej odsłonie, która odniosła spory sukces odbijając się szerokim echem w ogólnopolskich mediach i zyskała grupę wiernych odbiorców. 
Formuła festiwalu opiera się na poszerzaniu muzycznych horyzontów poprzez jak najlepszą selekcję artystów związanych z nurtem szeroko pojętej alternatywy. Selekcji niezwykle surowej, która stawia na najbardziej oryginalne formy. Czwarta odsłona zapowiada się jeszcze bardziej ekscytująco. 11 sierpnia w Łowiczu wystąpi m.in. duet Syny, Janka oraz Seltron 400.

Na dwóch scenach zaprezentują się:
SYNY – duet tworzony przez producenta 1988 oraz rapera i producenta Roberta Piernikowskiego. Chłopaki od zwyczajnie niezwyczajnych poezji. Ponad konstrukcje muzyczne czy tekstowe stawiają klimat.

JANKA - producencki duet tworzą Daniel Drumz i Hatti Vatti. Łączy ich m.in. miłość do sprzętu analogowego, samplingu i klasycznej klubowej estetyki, dubu oraz fascynacja latami 90-tymi. 

SELTRON 400 - SLG i Eltron w projekcie dedykowanym bezkompromisowym formom muzyki tanecznej. 

SORJA MORJA – projekt muzyczny Ewy Sadowskiej i Szymona Lechowicza ze stajni Thin Man Records.

ADAM REPUCHA - uznawany jest za jednego z najoryginalniejszych polskich songwriterów. W twórczości łączy ascetyczny folk z brzmieniami syntezatora.

MAZUT – warszawski duet utworzony przez Pawła Starca i Michała Turowskiego. To muzyka na pograniczu lo-fi acid techno, industrialu i szeroko pojętego hałasu.

TAMTEN - subtelność, eklektyzm, muzyka afrykańska z nowoczesną elektroniką i klasycznymi brzmieniami klubowymi o jego elementy rozpoznawcze.

CHARLIE - urodzona w Berlinie polska DJ-ka. Jedna z najbardziej aktywnych postaci 
w krakowskim „tanecznym podziemiu”.

SINCZ - dj i producent z Warszawy, którego twórczość skupia się wokół gatunku house 
i techno. Rezydent warszawskiego klubu Smolna.

SARA MORA - Sara specjalizuje się w produkcji wizualizacji, teaserów, videoklipów. Aktywnie działa na łódzkiej scenie.Powiązane