Fala na Woli (fala dźwięku #52) : X-Navi:ET i Duy Gebord. w Warszawie

Bilety na koncert Fala na Woli (fala dźwięku #52) : X-Navi:ET i Duy Gebord. w Warszawie - 16-10-2018

Koncert Fala na Woli (fala dźwięku #52) : X-Navi:ET i Duy Gebord. w Warszawie

DUY GEBORD

16.10.2018 20:00

Warszawa(Mazowieckie) - Wolskie Centrum Kultury


Fala odradza się na Woli!


Wolskie Centrum Kultury oraz Stowarzyszenie Inicjatyw Twórczych "Trzecia Fala" zapraszają na podwójny koncert:
X-Navi:ET i Duy Gebord.

X-Navi:Et czyli Rafał Iwański - znany z grup HATI, Alameda 5, Innercity Ensemble, KAPITAL i projektu muzyczno-astronomicznego VOICES OF THE COSMOS.
Perkusjonista, z wykształcenia etnolog (UMK w Toruniu), jako X-NAVI:ET tworzy muzykę elektroakustyczną budowaną na brzmieniu modyfikowanych analogowo i cyfrowo instrumentów elektronicznych i akustycznych. Rafał Iwański zagrał solo i z zespołami setki koncertów w Polsce, Niemczech, Belgii, Holandii, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Austrii, Hiszpanii, Szwajcarii, Norwegii, Francji, Danii, Finlandii, Szwecji, Czechach, na Litwie, Słowacji, Węgrzech i w USA. Współpracował koncertowo i przy nagraniach płyt z innymi artystami dźwięku i obrazu oraz muzykami, najważniejsi z nich to: Z'EV, Richard Pinhas, Peter Votava, Zdzisław Piernik, Jerzy Mazzoll, Anna Zielińska, Wojciech Jachna, Jacek Buhl oraz Raymond Salvatore Harmon. Brał udział w nagraniu i realizacji kilkudziesięciu albumów wydanych na nośnikach CD i DVD, płytach winylowych i kasetach. Występował na festiwalach, m.in.: Unsound (Kraków, 2017), Hradby Samoty (Słowacja, 2017), Musica Privata (Łódź, 2016), Festiwal Okultury (Warszawa, 2016), Audio Art (Bunkier Sztuki, Kraków, 2013), Trans/Wizje (CSW Zamek Ujazdowski, Warszawa, 2012), Blurred Edges Festival (Hamburg, 2011). Członek Polskiego Stowarzyszenia Muzyki Elektroakustycznej.
Ostatnie wydawnictwa pod szyldem X-Navi:Et to: "Technosis" (CD, Instant Classic, 2016; reedycja na kasecie w 2017). W 2017 ukazał się mini album "Machina Nova" (CD, Eter Records/Beast Of Prey) wzbogacony o reedycję mini albumu "Vox Paradox" (wydanego pierwotnie na kasecie przez Wounded Knife, 2015).
https://xnaviet.bandcamp.com
// soundcloud.com/xnaviet
https://www.youtube.com/user/xnaviet

Du͏y ͏Ge͏b͏o͏r͏d
Kiedyś jeszcze w gimbazie był taki Michał co zawsze był przygotowany na lekcje, zawsze miał zadania domowe, dobrze się uczył itp. Pewnego dnia pojechałem na rower i koło Biedronki jak chciałem przejechać na drugą stronę ulicy(jechałem po ścieżce rowerowej przy chodniku) patrzę na prawo- nic nie jedzie, na lewo też no to jadę, a że światło miałem zielone to niczego się nie bałem i później jeszcze przez park jechałem i w końcu do domu
duygebord.bandcamp.com
audilesnow.bandcamp.com

Partnerzy medialni:
Glissando, Wydawnictwo Okultura, Skąd ten noise, Pańska SkórkaPowiązane