Oddział Zamknięty w Czechowicach-Dziedzicach

Bilety na koncert Oddział Zamknięty w Czechowicach-Dziedzicach - 16-11-2018

Koncert Oddział Zamknięty w Czechowicach-Dziedzicach

Oddział Zamknięty

16.11.2018 20:00

Czechowice-Dziedzice(Śląskie) - Browar Dziedzice


Organizatorzy „Rock&Blues Festiwal” zapraszają na koncert Legendarnego Polskiego Zespołu Rockowego Oddział Zamknięty, który odbędzie się w piątek, 16 listopada w klubie muzycznym Chacharnia w Czechowicach - Dziedzicach.

Oddział Zamknięty od prawie 40 lat prezentuje nieustannie jedne z najlepszych koncertów w Polsce, łącząc na nich już cztery pokolenia swoich wiernych fanów . Wśród ich największych hitów są m.in. :”Ten Wasz Świat”; „Party” ; „Obudź się” ; „Gdyby Nie Ty” ;” Rzeka „; „Ich Marzenia”; „Szkoła”;” Sama”;” Szkiełko”; „Andzia”;” Oddział”; „Debiut”;” Uszy „, nie zabraknie też najnowszych utworów, które już stały się koncertowymi hitami. W składzie Oddziału Zamkniętego jest jego współzałożyciel i kompozytor większości repertuaru Wojciech Łuczaj- Pogorzelski, któremu w tym roku przypada Jubileusz 40-lecia pracy artystycznej; Krzysztof Wałecki (wokalista, autor tekstów,kompozytor, współautor albumu „ Parszywa 13” z 1997 roku); Grzegorz Stępień (grającym na basie w OZ od połowy istnienia Zespołu); Paweł Oziabło (niepokorny i utalentowany młody gitarzysta) oraz Maciej Kudła (perkusista i również laureat wielu muzycznych nagród dla wyróżniającego się instrumentalisty na polskim rynku i poza nim (m.in. w 2017 roku podczas Suwałki Blues Festiwal).

W ubiegłym roku Oddział Zamknięty został zapamiętany z rewelacyjnego przyjęcia publiczności na Przystanku Woodstock, na Festiwalu w Operze Leśnej w Sopocie transmitowanym w TVN czy Festiwalu w Kielcach, transmitowanym w Polsacie. Na 40-lecie zespołu przygotowuje się nowy krążek Zespołu oraz wiele niespodzianek.

Support przed Oddziałem Zamkniętym - Zespół Animators:

Czysta i surowa energia rock’n’rolla. Jest ich trzech. Ich spontaniczna muzyka to piosenki o ludziach, emocjach, lalkach, złych chłopakach, wścibskich sąsiadach i podróżach w kosmos – z przesterem, na ostro i bez ogródek. Animators to zdobywcy wielu nagród i wyróżnień na niezliczonej ilości przeglądów, festiwali i konkursów dedykowanych młodym zespołom. Trio to również weterani „talent show” – X Factor i Must Be The Music – nie raz można było usłyszeć ich na antenie ogólnopolskich stacji radiowych. Po kilku latach i dwóch płytach przyszedł czas na nowe wyzwanie – pierwszy w ich dorobku album w z polskim tekstem.

Wejście: 19:00
Start: 20:00 (support)
Koncert: 21:15 (Oddział Zamknięty)


Ceny biletów

40 zł - przedsprzedaż
55 zł - w dniu koncert