Lanberry w Warszawie

Bilety na koncert Lanberry w Warszawie - 11-12-2018

Koncert Lanberry w Warszawie

Lanberry

11.12.2018 20:00

Warszawa (Mazowieckie) - Klub Hybrydy, Złota 7/9

Udostępnij! Tweetnij! Do terminarza Przypomnij mi


"Światowy POP znad Wisły" - tak nowy album Lanberry, pt. miXtura, zapowiada serwis Apple Music. Już 11 grudnia zabrzmi on w warszawskim klubie Hybrydy.
Lanberry do szerszej publiczności trafiła za sprawą singla Podpalimy świat, który w bardzo szybkim tempie podbił playlisty największych rozgłośni radiowych w Polsce. Kolejne single tylko ugruntowały znakomitą pozycję wokalistki na listach przebojów. Hity takie jak Piątek, Ostatni most czy Gotowi na wszystko znają i śpiewają wszyscy, a na platformie YouTube padają kolejne miliony odtworzeń.
W listopadzie br. artystka wydała drugi studyjny album - miXtura - z którego pochodzą dwa nowe single: Heart of Gasoline i Nie ma mnie, grane obecnie we wszystkich stacjach radiowych.
11 grudnia warszawska publiczność będzie miała po raz pierwszy okazję wysłuchać na żywo najnowszego materiału artystki w trakcie koncertu w klubie Hybrydy.
Jak powiedział dziennikarz Radia Eska Michał "Michu" Sobkowski: "Lanberry na żywo brzmi jeszcze lepiej niż na studyjnych nagraniach." Jej koncerty - to dynamiczna mieszanka popu i muzyki elektronicznej na najwyższym poziomie.