DISTURBED w Warszawie

Koncert DISTURBED w Warszawie - 20-06-2019

Koncert DISTURBED w Warszawie

DISTURBED

20.06.2019 18:00

Warszawa(Mazowieckie) - Torwar


Disturbed w 2019 roku przyjedzie do Polski!
EVOLUTION WORLD TOUR
20 czerwca - COS Torwar, Warszawa
Bilety dostępne będą w ogólnej sprzedaży od piątku, 23 listopada od 10:00 na LiveNation.pl.

Przedsprzedaż Citi Handlowy ruszy w środę, 21 listopada o 10.00 i zakończy się w czwartek, 22 listopada o 17:00.
Więcej informacji: https://www.online.citibank.pl/…/przedsprzedaz-disturbed.ht…

Przedsprzedaż dla zarejestrowanych użytkowników strony LiveNation.pl wystartuje w czwartek, 22 listopada o 10.00 i potrwa do godziny 17:00.

Disturbed (wokalista David Draiman, gitarzysta Dan Donegan, perkusista Mike Wengren oraz basista John Moyer) ogłosili światową trasę koncertową, która promuje ich najnowszy album ‘Evolution’ oraz pochodzący z niego singiel "Are You Ready", który zajął pierwsze miejsce na liście Billboard’s Hot Mainstream Rock Tracks Chart i utrzymywał się na tej pozycji przez 4 tygodnie! To dwunasty utwór w historii zespołu, który zajął najwyższą pozycję na liście, a jednocześnie utwór, który wspiął się tam najszybciej. Singiel odnotował ponad 5mln streamów w serwisie Spotify, a teledysk ma już ponad 7mln wyświetleń na Youtube!
Evolution World Tour to nie tylko utwory z najnowszego albumu, ale także największe hity zespołu – publiczność usłyszy m.in. “Down With The Sickness,” “Inside The Fire” czy “The Sound Of Silence”.
Najnowszy album został nagrany w Vegas z Kevinem Churko, który wyprodukował również wydany w 2015 roku album “Immortalized“. Album ten zadebiutował na 1 miejscu na liście Billboard Top 200, zdobył platynowy certyfikat, a promował go potrójnie platynowy utwór "The Sound of Silence". Ten ostatni zdobył GRAMMY® w kategorii "Best Rock Performance".
Ponadto zespół zdobył nagrodę "Best Rock Artist" podczas iHeartRadioMusic Awards i otrzymał uznanie w The Wall Street Journal, New York Times, USA Today i wielu innych prestiżowych mediach.
Już w czerwcu polska publiczność będzie miała możliwość usłyszeć największe hity zespołu oraz materiał z nowej płyty na żywo – Disturbed wystąpią 20 czerwca w Warszawie (COS Torwar).Powiązane