II Opolski Plebiscyt Żeglarski Dar Opola w Opolu

Koncert II Opolski Plebiscyt Żeglarski Dar Opola w Opolu - 13-04-2019

Koncert II Opolski Plebiscyt Żeglarski Dar Opola w Opolu

Stare Dzwony , Flash Creep , Dominika Żukowska , Andrzej Korycki

13.04.2019 18:30

Opole (Opolskie) - Centrum Wystawienniczo-Kongresowe, ul Wrocławska 158

Udostępnij! Tweetnij! Do terminarza Przypomnij mi


Niniejszym mamy przyjemność zaprosić Was na II Galę Opolskiego Plebiscytu Żeglarskiego Dar Opola, która odbędzie się 13 kwietnia 2019 w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Opolu, przy ulicy Wrocławskiej 158 (obiekt przy Karolince).
Na to spotkanie przyjadą żeglarze z całej Opolszczyzny, ale też wielu naszych sympatyków, mieszkających w Polsce i zagranicą. Będzie to znowu okazja do spotkań kumpli sprzed lat.

Gala podzielona została na trzy części:

18:30 Część 1 (na zaproszenia*)
- FINAŁ II Opolskiego Plebiscytu Żeglarskiego Dar Opola, wręczenie nagród Nagiel Daru Opola.
- Koncert zespołu FLASH CREEP

20:00 Przerwa

20:30 Część 2 (obowiązują bilety **)
- Koncert legendarnej grupy STARE DZWONY
(po raz pierwszy w Opolu)
- Koncert Andrzeja Koryckiego i Dominiki Żukowskiej
- W trakcie koncertów prezentacja zgłoszonych wszystkich filmów i zdjęć.

Po koncercie zapraszamy na After Party ze Starymi Dzwonami, Flash Creep, Andrzejem Koryckim i Dominiką Żukowską w restauracji Biesiada Opolska (tam gdzie rok temu) w Opolu na ul. Książąt Opolskich, wejście od ul. Osmańczyka. ***

UWAGA:
* Wstęp na Część 1 tylko za zaproszeniem. Zaproszenia zostaną wysłane pocztą do uczestników Plebiscytu, Członków Kapituły, żeglarzy zaproszonych na I Plebiscyt, a także do Komandorów Klubów.
W celu uzyskania dodatkowych zaproszeń, prosimy o kontakt: dar.opola@interia.pl, ale przed wszystkim będą na Was czekać w Probierni Matecznik, Opole Koraszewskiego 15 oraz u Komandorów aktualnie działających klubów: Jacht Klub Opolski, Klub Żeglarski Nysa, Klub Żeglarski Fala Brzeg, jacht Klub Opty Otmuchów, Port Jachtowy Krapkowice, Marina Lok Turawa, Jacht Klub LOK Turawa, Opolski Klub Wodny Neptun, Klub Żeglarski Nauta, 41 Harcerka Drużyna Żeglarska, Klub Żeglarski Pasat, Harcerski Klub Żeglarski w Turawie.
.
** Wstęp na Część 2 tylko za okazaniem biletu w cenie 30 zł. Sprzedaż biletów od 12 marca: Probiernia Matecznik, Opole Koraszewskiego 15 . Dla osób z poza Opola kontakt: dar.opola@interia.pl. Można dokonywać rezerwacji klubowych poprzez Komandorów aktualnie działających klubów.
Przy zakupie dwóch biletów płyta CD „Koncert I Opolskiego Plebiscytu Żeglarskiego Dar Opola" gratis
*** Wstęp na After party bezpłatny dla osób posiadających zakupiony bilet na 2 część. Rezerwacja stolików w Biesiadzie Opolskiej pod nr tel 698 948 808
Ilość miejsc ograniczona.

Podczas plebiscytu i koncertu miejsca siedzące przy stołach. Cały czas będzie czynna Tawerna, w której ciepłe i zimne jadło oraz napitki lekkie i mocne dla żeglarzy.
Nie pozostaje nam nic innego jak czekać na ten dzień, by móc znowu się z Wami spotkać, powspominać i razem spędzić ten żeglarski wieczór. Mamy nadzieję, że zbierzecie swoich znajomych i będziemy wspólnie świętować.