IOSound Party by Temperamental with Andre Galluzzi w Sopocie

Bilety na koncert IOSound Party by Temperamental with Andre Galluzzi  w Sopocie - 22-06-2019

Koncert IOSound Party by Temperamental with Andre Galluzzi w Sopocie

Andre Galluzzi

22.06.2019 22:00

Sopot (Pomorskie) - Sfinks700, ul. Mamuszki 1

217

Udostępnij! Tweetnij! Do terminarza Przypomnij mi


 

Temperamental zaprasza na kolejna edycje I0Sound Party w kultowym klubie Sfinks700 w Sopocie. Zaprosiliśmy : Andre Galluzzi ze słynnego (Cocoon) od Svena Vath, zabierzemy Was w podróż przedwakacyjną.


André Galluzzi

jest DJ-em vinylowym od ponad 25 lat, z rezydencjami w Tresor, Ostgut i Berghain. W ciągu ostatnich dwóch dziesięcioleci pojawił się w wytwórniach takich jak Cadenza, Cocoon, Ostgut Ton i Highgrade. Jest także współzałożycielem Taksi Records i szefem wytwórni Aras, spoglądając wstecz na trochę historii.

Urodzony w 1973 roku we Frankfurcie w Niemczech, André bardzo wcześnie oddał się fascynującemu światowi rytmu. Pracując jako barman w klubie, dostał szansę na występ jako DJ w wieku 14 lat i to bylo doświadczenie, które zmieniło bieg jego życia.
André Galluzi stał się regularnym członkiem garstki kultowych klubów na początku lat 90-tych. W 1994 roku rozpoczął pracę w renomowanym dystrybutorze płyt Neuton, gdzie poznał Paula Brtschitscha. Muzyczne dzieło André i Paula, Taksi Records narodziło się rok później. Inne muzyczne wydarzenia obejmują jego rezydencję w słynnym berlińskim Tresorze w 1996 roku. Następnie Andrzej przeniósł się do stolicy Niemiec; a wraz z otwarciem Ostgut, macierzystego klubu światowej sławy Berghaina, dostał swoją drugą rezydencję.

Po zamknięciu Ostgut w 2001 roku André wydał legendarną kompilację miksów André Galluzzi: Im Garten i stworzył nową serię eventów o nazwie Submerge, działającą od dwóch lat. Słynący z odurzających 10-godzinnych setów i regularnie grający na Amnesia Ibiza, André znalazł swoje miejsce w nowo otwartym Berghain.

W 2005 roku nawiązał współpracę z Guido Schneiderem, tworząc różne wydania na Cadenzie, Cocoon i Highgrade, w tym ich ulubiony utwór Albertino w 2007 roku.
Szukając nowego “placu zabaw”, André założył w 2011 roku markę Aras, platformę dla niego i przyszłych talentów, aby zaprezentować innowacyjne i niekonwencjonalne dźwięki. W tym samym roku André wydał swoją trzecią kompilację, Stadt Strand Fluss, a następnie wspólne produkcje z Daną Ruh na Ostgut Ton i Cocoon. Rok później André uruchamia imprezę We Play Vinyl, deklarację poświęcenia i wsparcia dla płyt vinylowych.

Zainspirowany jego drugą macierzystą bazą w Londynie, pojawiło się kilka produkcji, takich jak Cadenza i Bar 25. W styczniu 2015 André wydał swój debiutancki solowy album Alcatraz on Aras. Otrzymując falę niesamowitych opinii, album koncepcyjny wywołał burzę zainteresowania mediów. Następnie André wraz z Guido Schneiderem wracają do Sven Väth`s Cocoon z kolejnym arcydziełem Mario w marcu 2015 roku, a następnie André's Nine-Remix, który został wydany na licencji kompilacji Sven Väth Sound of the 17th mix w listopadzie 2016 roku, André wydaje również swój najnowszy EP Submerge na OVUM.

Niezależnie od napiętego harmonogramu, André zawsze poświęca czas na kreatywność i kontynuuje przekraczanie granic, aby zaskoczyć kolejną generację stałych bywalców klubowych.

 Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl