Kubi Producent. Koncert premierowy płyty "+18" w Warszawie

Bilety na koncert Kubi Producent. Koncert premierowy płyty "+18"  w Warszawie - 29-06-2019

Kubi Producent. Koncert premierowy płyty "+18" w Warszawie

Kubi Producent

29.06.2019 17:00

Warszawa(Mazowieckie) - Klub IskraAgencja SOLD OUT oraz Live2Listen mają zaszczyt zaprosić Was na premierowy koncert producencki KUBIEGO PRODUCENTA!

W warszawskim klubie Iskra z okazji wydania przez niego pierwszego solowego projektu zatytułowanego “+18” będziemy mogli na żywo usłyszeć największe gwiazdy polskiego hip hopu. Swoją obecność potwierdzili m.in. White 2115, Sapi Tha King, Białas, Coals

Kolejnych gości specjalnych będziemy ujawniać stopniowo!

Kubi Producent ma już na koncie dwie złote płyty, liczne single z milionowymi wyświetleniami oraz uznanie topowych raperów. Beatmaker zbiera kolejne plony swojej ciężkiej pracy i szlifowanego latami talentu, którego efektem jest pierwszy solowy projekt.

Wśród trzydziestu czterech gości, którzy znaleźli się na albumie „+18”, możemy trafić zarówno na najpopularniejszych raperów w Polsce, jak i wschodzące gwiazdy gatunku. – Chciałem na swój album zaprosić ziomków – mówi Kubi Producent.

Całość płyty jest bardzo intensywna, ale i wyważona. Dominują wyraziste trapowe perkusje, cloudowe wokale oraz ambientowe akcenty. Utwory są doskonale zaaranżowane, a produkcje zaskakujące i dopracowane. Partie wokalne zróżnicowane ze względu na liczbę gości, którzy prezentują się znakomicie na podkładach Kubiego Producenta.