Aqua, Snap!, Technotronic, Dr. Alban, Corona, Whigfield w Warszawie

Bilety na koncert Aqua, Snap!, Technotronic, Dr. Alban, Corona, Whigfield w Warszawie - 16-11-2019

Koncert Aqua, Snap!, Technotronic, Dr. Alban, Corona, Whigfield w Warszawie

DR. ALBAN , Corona , Snap! , Whigfield , AQUA , TECHNOTRONIC

16.11.2019 19:00

Warszawa(Mazowieckie) - Torwar


The Rewind Tour czyli powrót do przeszłości w najlepszym, muzycznym towarzystwie!

Impreza The Rewind Tour to sześć, największych gwiazd muzyki eurodance z lat dziewięćdziesiątych. AQUA, SNAP!, TECHNOTRONIC, DR ALBAN, CORONA i WHIGFIELD. Organizatorzy nie ustają w zaskakiwaniu fanów, sama impreza to nie tylko ciekawe koncerty, ale prawdziwy powrót do przeszłości. Planowany jest retro kącik z grami Arcade, flipery z tamtych czasów i wiele innych atrakcji. Nie mogło też zabraknąć najpopularniejszej gwiazdy muzyki dance czyli Mandaryny!

Artystka znana z takich hitów jak “Here I go again” czy “Every night” doskonale wpisuje się w dyskotekowy klimat imprezy. Możemy spodziewać się prawdziwego show, ponieważ Mandaryna jako zawodowa tancerka, kładzie duży nacisk na wizualny aspekt swoich występów.

The Rewind Tour miało swoja premierę w Kanadzie, gdzie razem z główną gwiazdą, zespołem Aqua odwiedzili kilkanaście miast. W ciągu zaledwie roku wydarzenie stało się kultowe i zapoczątkowało europejskie występy, również w Polsce.

Koniecznie zajrzyjcie na profil Ilove90s na Facebooku. Tam znajdziecie szczegółowe informacje na temat samego wydarzenia oraz liczne ciekawostki i konkursy, w których będziecie mogli wygrać wejściówki na imprezę oraz gadżety związane z latami dziewięćdziesiątymi.


Zagrają:

AQUA (Dania)
Założony w 1994 roku duński zespół Aqua zyskał międzynarodową rozpoznawalność dzięki przebojowi „Barbie Girl” wydanemu w 1997. Utwór trafił na pierwsze miejsce list przebojów w wielu krajach na świecie, a w samej Wielkiej Brytanii sprzedał się w 1,8 mln egzemplarzy. Singiel promował debiutancki album studyjny grupy zatytułowany „Aquariumz”. W 2000 ukazała się druga płyta grupy zatytułowana „Aquarius”. Rok później muzycy zawiesili działalność, a w 2007 zdecydowali się na reaktywację zespołu. W 2012 premierę miała ich pierwsza po powrocie do wspólnego grania płyta zatytułowana Megalomania. Zespół sukcesywnie koncertuje do dziś, zrzeszając fanów pop kultury lat dziewięćdziesiątych na całym świecie.

SNAP! (Niemcy)
Niemiecki zespół SNAP! To jeden z najbardziej znanych duetów producenckich muzyki eurodance na świecie. Ich singiel „The power” to jeden z najczęściej granych utworów tanecznych w historii muzyki, a album „World Power” który promował, sprzedał się w 7 mln egzemplarzy i wyniósł zespół na szczyty popularności w zaledwie kilka miesięcy. Kolejny album z hitem „Rhythm Is A Dancer” tylko ugruntował ich pozycje.

TECHNOTRONIC (Belgia)
Grupa założona w 1989 roku, która po raz pierwszy dotarła z muzyką house do mainstreamu. Ich przebój „Pump Up The Jam”, który promował album o tym samym tytule, sprzedał się w 14 mln egzemplarzy i przetarł szlaki elektronicznej scenie house, którą grupa umiejętnie łączyła z innym zdobywającym coraz większa popularność gatunkiem muzycznym, czyli rapem. Dzięki temu Technotronic miało szansę grać przed ówczesną, wielką już gwiazdą – Madonną. Na wydarzeniu pobawimy się również przy innych przebojach grupy, takich jak „Get Up” czy „Move This”.

DR ALBAN (Szwecja)
Dr Alban czyli Alban Uzoma Nwapa to szwedzki piosenkarz i producent nigeryjskiego pochodzenia, który z zawodu był denstystą. W 1990 wydał swój pierwszy album „Hello Africa”, który zapoczątkowal jego karierę w przemyśle muzycznym imponującą jak na debiutanta sprzedażą, ponad 1 mln egzemplarzy. Jednak dopiero drugi album „One Love” wyniósł go na szczyty popularnosci na całym świecie, a piosenka „It's my life” był numerem jeden na listach przebojów niemal w całej Europie.

CORONA (Włochy)
Włoska grupa muzyczna eurodance założona w 1993 w Rzymie. Wokalistka Olga de Souza pochodzi z Brazylii z Rio de Janeiro i przez wiele lat pracowała w banku. W końcu znalazła się we Włoszech, gdzie trafiła na szczyty list przebojów ze swoim hitem „The Rhythm of the Night”. Wkrótce stała się nieoficjalną królową muzyki dance na całym świecie. Jej kolejne utwory „Baby Bay” czy „Try Me Ot” znalazły się w czołówce najbardziej znanych numerów tamtych lat.

WHIGFIELD (Dania)
Whigfield to duńska wokalistka eurodance, najbardziej znana ze swojego przeboju z 1994 roku czyli „Saturday night”. Została wpisana do księgi rekordów Guinessa jako pierwsza w historii artystka, która dotarła na szczyt listy przebojów w Wielkiej Brytanii jako debiutantka. Jej kolejne hity „Another Day” czy „Think Of You” tylko ugruntowały jej pozycje w czołówce muzyki dance.

MANDARYNA (Polska)
Mandaryna to wokalistka, tancerka, choreografka, sędzia międzynarodowy tańca hip hop. Jedna z najbardziej rozpoznawalnych i charyzmatycznych postaci na polskiej scenie muzyki dance. Autorka utworów „Here I come again” czy „ Every night”.Powiązane