90' Festival


 

15:00 Otwarcie bram
16:00 Start imprezy

Szósta edycja największego wydarzenia muzycznego z niepowtarzalnym klimatem i muzyką lat 90, powraca do Bielska-Białej – miejsca, w którym w 2014 roku rozpoczęła się wspaniała festiwalowa historia! ❤

90′ Festival to machina, która od lat reaktywuje największe, światowe gwiazdy muzyki lat 90. Już pięć festiwalu udowodniły, iż są to muzyczne legendy, które powróciły na scenę, tworząc jeden z największych letnich, festiwali muzycznych festiwali w Polsce! 
Zadbaliśmy o to, by doznania muzyczne 90’ Festival w 2019 roku znów przeniosły wszystkich uczestników do czasów, gdy większość wolnych chwil spędzało się z rówieśnikami na świeżym powietrzu a pierwsze zagraniczne stacje muzyczne wyznaczały trendy ówczesnych notowań list przebojów. 
W Bielsku-Białej wystąpią m.in.
🔸 Dr Alban,
🔸 Fun Factory, 
🔸 Masterboy& Beatrix Delgado, 
🔸 Brooklyn Bounce, 
🔸 Captain Jack,
🔸 NANA,
🔸 C-Block,
🔸 I&I,
I inni 
Dzięki nim na płycie stadionu zabrzmią takie hity jak ,,Are you ready”, ,,Celebration”, ,,It’s my life” , ,,Lonely”, „So Strung out” i inne, które dominowały w dyskotekach i rozgłośniach radiowych lat 90’. Imprezę rozkręci niezawodny, jedyny polski rezydent 90festival - DJ MARCO. 🎼🎼
To będzie niezapomniana podróż do kolorowych lat 90-tych! 20 lipca baw się z nami na Stadionie Miejskim w Bielsku Białej. 
90’ Festival jako pierwsza impreza muzyczna zagości na nowoczesnym Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej, który został oddany do użytkowania w 2016 roku.
Na imprezę zaprasza Miasto Bielsko-Biała. Organizacja: Bardziej Kreatywni.