COMA „GAME OVER” w Katowicach

Bilety na koncert COMA  „GAME OVER” w Katowicach - 06-12-2019

Koncert COMA „GAME OVER” w Katowicach

Coma

06.12.2019 19:00

Katowice (Śląskie) - Miasto Ogrodów: Instytucja Kultury Katowice, pl. Sejmu Śląskiego 2

Udostępnij! Tweetnij! Do terminarza Przypomnij mi


Już jesienią rusza „GAME OVER” -  pożegnalna trasa koncertowa zespołu COMA. 
Po dwudziestu jeden latach COMA ogłasza zawieszenie działalności i w prezencie swoim fanom dedykuje teledysk do utworu „Pożegnanie z Bajką”, który to pochodzi z ostatniej płyty „Sen o Siedmiu Szklankach”. Chciałoby się rzec: to sen, czy fake news? Niestety to zaskakująca prawda, podana w charakterystyczny dla formacji i jakże wymowny sposób. 
Nieprzerwanie od 1998 roku mocna strona zespołu to koncerty na żywo - wypełnione dobrą muzyką i tekstem, elektryzującą improwizacją i interakcją z publicznością. Każde muzyczne spotkanie z COMĄ to świeże i intrygujące spojrzenie na to, co już dobrze znane.  Pozwólcie i tym razem się zaskoczyć. Zapraszamy na pożegnalne koncerty do Lublina i Katowic.
 
 
Zespół COMA powstał w 1998 roku w Łodzi i od razu idealnie wpisał się w obowiązujące wówczas rockowe trendy. Formacja ma na swoim koncie siedem albumów studyjnych (z których trzy pokryły się platyną i złotem), trzy wydawnictwa koncertowe oraz dwie płyty anglojęzyczne, które ukazały się na całym świecie. Zespół zdobył sześć Fryderyków w kategorii Album Roku – Rock oraz Zespół Roku i Wokalista Roku – Piotr Rogucki. 
 
Debiutancki krążek „Pierwsze Wyjście z Mroku” skradł serca i umysły słuchaczy, a każdy kolejny album zrodził zespołowi świadomych i oddanych fanów. COMA ma na swoim koncie wielkie kawałki znane również szerszemu odbiorcy: „Skaczemy/Pasażer” (2000), „Leszek Żukowski” (2004), „Spadam” (2004), „Daleka droga do domu” (2006), „System” (2006), „Zero osiem wojna” (2008), „Wola istnienia” (2009), czy „Transfuzja” (2009). W 2018 na rynku muzycznym pojawił się “Sen o 7 szklankach”. Płyta – eksperyment, na której słyszymy rockowe interpretacje popularnych piosenek dla najmłodszych to kolejne genialne dokonanie zespołu. 
 
Koncerty COMY to  widowiskowe spotkania, wypełnione elementami poezji, muzyki, teatru i filmu. Jak sami muzycy mówią: „COMA to nie tylko zespół rozmaitych emocji, ale i rozmaitych zjawisk” i właśnie te hasło w pełni ukazuje fenomen grupy.   
 
 
Skład:
Dominik Witczak | gitara
Marcin Kobza | gitara
Rafał Matuszak | bas
Adam Marszałkowski | perkusja
Piotr Rogucki | wokal
Paweł Cieślak | instrumenty klawiszowe
 
 
Oświadczenie zespołu:
 
„Drodzy
Po dwudziestu jeden latach wspólnego grania podjęliśmy decyzję o zawieszeniu działalności. 
Wszystkim którzy byli z nami dziękujemy za wspólny, doskonały czas. 
Zapraszamy na ostatnie koncerty zespołu -  tej jesieni zagramy trasę "GAME OVER" .
 Na do widzenia zostawiamy wam singiel pt.: "Pożegnanie z Bajką"  z gościnnym udziałem naszego znakomitego kolegi @Ralphkaminski
 Utwór  pochodzi z albumu "Sen o Siedmiu Szklankach", a możecie go obejrzeć tu https://youtu.be/5fScJWyaBUo
 
Coma”
 
zachowano oryginalną pisownię
 
 
 
Przed zakupem biletu należy zapoznać się z regulaminem bileterii oraz regulaminem Organizatora. Regulamin Organizatora - Agencji Muzycznej UNION dostępny na stronie www.mua.com.pl
 


Galerie