Koncert Gwiazd Znanych i Lubianych z Telewizji w Mysłowicach

Bilety na koncert Gwiazd Znanych i Lubianych z Telewizji w Mysłowicach - 17-11-2019

Koncert Gwiazd Znanych i Lubianych z Telewizji w Mysłowicach

Karpowicz Family , Kola i Jula , Krzysztof Koniarek

17.11.2019 17:00

Mysłowice (Śląskie) - Mysłowicki Ośrodek Kultury, Grunwaldzka 7

Udostępnij! Tweetnij! Do terminarza Przypomnij mi


Mysłowicki Ośrodek Kultury zaprasza na wieczór z biesiadą. Listopadowe niedzielne popołudnie polecamy spędzić na Koncercie Gwiazd znanych i lubianych z Telewizji, który przeniesie Was w świat pięknej muzyki, magii i niepowtarzalnych wrażeń. W tę podróż zabiorą artyści znani z telewizji i rozgłośni radiowych, a całość koncertu  poprowadzi dla barwny aktor, prezenter telewizyjny - Eugeniusz Witek Geno.

Specjalnie dla Państwa wystąpią:
Kola i Jula to duet, który potrafi zaczarować swoim śpiewem. W 2018 roku obchodził swój jubileusz 10-lecia  twórczości. Kornelia od lat związana z muzyką śpiewała w Zespole Pieśni i Tańca oraz współpracowała z kapelą Józka Poloka. Justyna to laureatka wielu ogólnopolskich i wojewódzkich przeglądów wokalnych, a także zwyciężczyni wielu konkursów recytatorskich. Obecnie od 11 lat prowadzą cieszący się ogromną popularnością Koncert Życzeń w Telewizji TVS oraz nieustannie rozwijają swoją twórczość.
Karpowicz Family to zespół, który występuje w całej Polsce oraz zagranicą. Charakterystyczną cechą występów scenicznych zespołu jest profesjonalna choreografia w wykonaniu pięknych tancerek. Zespół został założony w 2000 roku, a liderem jest Zbigniew Karpowicz. Piosenki zespołu utrzymane są w charakterystycznych tanecznych brzmieniach - są wśród nich piosnki typowo szlagierowe, biesiadne, taneczne, często inspirowane muzyką latynoską, jak też południowoeuropejską. Zespół wielokrotnie odnosił sukcesy w telewizyjnej Liście Śląskich Szlagierów (nagroda za teledysk roku m.in. za lata 2013, 2015, Szlagier 400 notowań - za piosenkę "A kuku".

Krzysztof Koniarek z kolei rozpoczął swoją karierę telewizyjną w 2004 roku piosenką "Daj mi tę chwilę" i tak z sukcesami działa na rynku muzycznym. Dzisiaj jako doświadczony wokalista ma bardzo bogaty dorobek artystyczny. Piosenki Krzysztofa emitowane są w stacjach telewizyjnych i radiowych. W SzlagListowym podsumowaniu na Hit Roku Radia Silesia piosenka "Tylko Ciebie Chcę" otrzymała Grand Prix za rok 2017, natomiast w podsumowaniu Listy Ślaskich Szlagierów za rok 2017 podczas uroczystej Gali, Krzysztof otrzymał nagrodę publiczności.

Całość koncertu poprowadzi postać radiowa i telewizyjna Eugeniusz Witek Geno, który zaskoczy publiczność muzyczną niespodzianką. Serdecznie zapraszamy!