DrumObsession 13th Birthday: EQ50 with DJ STORM & MANTRA w Poznaniu

Bilety na koncert DrumObsession 13th Birthday: EQ50 with DJ STORM & MANTRA w Poznaniu - 12-10-2019

Koncert DrumObsession 13th Birthday: EQ50 with DJ STORM & MANTRA w Poznaniu

Alegria , DrumObsession , Mantra , Artiztix , Impakt , DJ STORM , Anthila

12.10.2019 23:00

Poznań(Wielkopolskie) - Projekt LABPoprzednie urodziny zawiesiły nam poprzeczkę tak wysoko, że próbując ją przeskoczyć musielibyśmy sprzedać chyba cały swój dobytek życia (i pewnie paru by to zrobiło!).
Przyszła zatem pora na zupełnie inne podejście do tematu i nasze trzynaste uro będą zarazem zastrzykiem wsparcia dla sceny. Konkretnie chodzi tu o mniejszość, jaką na światowej scenie basowej kobiety i tu przychodzi z pomocą inicjatywa EQ50.

Założyła ją w 2018 DJ. Mantra, po tym jak jako jedna z niewielu osób na scenie głośno zaczęła mówić o dysproporcji bookowania kobiet na lajnapach drum & bassowych w Anglii. Post spotkał się z tak samo wieloma głosami wsparcia, jak i hejtu, a sama sprawczyni zamieszania postanowiła działać dalej. EQ50 działa na rzecz wzmiacniania pozycji kobiet na scenie za sprawą organizowanych przez nie spotkań, warsztatów, paneli dyskusyjnych, audycji radiowych, miksów online i eventów klubowych. Postanowiliśmy wspólnie z Mantrą zorganizować pierwszy event z tego cyklu poza UK i zaprosiliśmy też Pierwszą Damę muzyki drum & bass - DJ Storm, która poprowadzi warsztat DJski! Obie wystąpią też na głównej scenie Projekt LAB, a support zapewnią im utalentowane lokalne zawodniczki - Anthila i k.o!

My natomiast jako ekipa oddajemy w całości miejsce na głównej scenie kobietom, a sami będziemy grandzić na barowej grając wszystko poza drum & bassem.

Wbijaj więc 12 października do Projekt LAB świętować z nami w ten wyjątkowy sposób i wspólnie pchajmy tę scenę naprzód.

Lineup:

EQ50 Stage (main):

DJ STORM / Metalheadz / UK
// fb.com/DJ-Storm-1058236637555217/
// mixcloud.com/djstormdnb

MANTRA / Rupture / UK
// fb.com/irupture
// soundcloud.com/mantra

support:
Anthila
k.o

Bar Stage:

Alegria
Artiztix
Impakt
STC
YankoveeaqPowiązane