KONCERT SYLWESTROWY, „Rozśpiewane ulice świata”, Operowo-musicalowa gala sylwestrowa w Białymstoku


„Rozśpiewane ulice świata”
Operowo-musicalowa gala sylwestrowa
 
Przed nami szalona, muzyczna eskapada najbardziej muzycznymi ulicami świata. Odwiedzimy nowojorskie Upper West Side („West Side Story”) i Broadway („Funny Girl”), będziemy w gwarnym Los Angeles („La La Land”) czy roztańczonym Chicago („Chicago”). Zobaczymy Londyn dziewiętnastowieczny („Jekyll & Hyde”), edwardiański („My Fair Lady”) i międzywojenny („Panowie w cylindrach”). Znajdziemy się w Weronie („Romeo i Julia”), Wiedniu („Zemsta nietoperza”), Budapeszcie („Księżniczka czardasza”), Granadzie („Granada”), a nawet w Judei („Life of Brian”). Nie zabraknie nas w Hiszpanii („Człowiek z La Manchy”) i Niemczech („Faust”). Przeniesiemy się także do baśniowych krain z „Kotów”, „Frozen”, „Pięknej i Bestii” czy „The Wizard of Oz”. Orkiestra OiFP pod batutą Maestro Mirosława Jacka Błaszczyka z towarzyszeniem wspaniałych solistów zaprasza na różnorodną, wielobarwną podróż pełną muzycznych uniesień, podczas której zwiedzimy rozśpiewane miasta i metropolie. Spędźmy wspólnie ostatnią, wyjątkową noc 2019 roku i powitajmy Nowy Rok pod dachem Opery i Filharmonii Podlaskiej, z największymi wokalnymi przebojami scen operowych i musicalowych.
 
To oczywiście nie koniec atrakcji. Czym byłaby sylwestrowa noc bez wspaniałego nocnego balu? Dlatego zapraszamy także na bal „Roztańczona Odeska ze smakiem nowej kuchni rosyjskiej”. Bal rozpocznie się około godz. 23.00 i potrwa do godziny 4.00. W przestrzeni foyer Opery czeka na Państwa niesamowita kulinarna uczta oraz taneczne przeboje: muzyka na żywo w wykonaniu naszych solistów przeplatana z hitami z DJ-skiej konsolety. Smakiem tej nocy będzie nowoczesna kuchnia rosyjska.
 
Chcą Państwo być z nami i na koncercie, i na balu? Świetna wiadomość – z myślą o uczestnikach nocnego balu mamy zarezerwowaną pulę biletów na koncert o godz. 20.30. Zapraszamy do kas!

Koszt uczestnictwa w balu „Roztańczona Odeska ze smakiem nowej kuchni rosyjskiej” wynosi 300 zł/os., ilość miejsc jest ograniczona. Bilety na bal można kupić tylko w kasie biletowej i należy na miejscu uzgodnić numer stolika. Istnieje również możliwość rezerwacji całego 10-osobowego, okrągłego stołu.