Tomasz Błasiak - Koncert Tomasza Błasiaka pt. "Serca Biciem" w Sandomierzu

Bilety na koncert Tomasz Błasiak - Koncert Tomasza Błasiaka pt. "Serca Biciem" w Sandomierzu - 13-12-2019

Tomasz Błasiak - Koncert Tomasza Błasiaka pt. "Serca Biciem" w Sandomierzu

Tomasz Błasiak

13.12.2019 20:00

Sandomierz (Świętokrzyskie) - Zamek - Muzeum Okręgowe w Sandomierzu

Udostępnij! Tweetnij! Do terminarza Przypomnij mi


Fundacja Kultury Ziemi Sandomierskiej, Sandomierskie Centrum Kultury oraz Muzeum Okręgowe w Sandomierzu zapraszają na koncert Tomasza Błasiaka pt. "Serca Biciem".


TOMASZ BŁASIAK
Ukończył warszawską Akademię Teatralną w roku 2004. Uczył się w Szkole muzycznej II stopnia w Elblągu, gra na gitarze i pianinie. Głos szkolił pod kierunkiem znanej z telewizyjnych programów muzycznych, pani Agnieszki Hekiert. Występował w musicalach "Złe zachowanie" (reż. Andrzej Strzelecki) oraz " Abba Klub" na deskach Teatru Palladium. Współpracował z Teatrami: Scena Prezentacje oraz Teatrem Powszechny w Warszawie. Szerszej widowni znany jest z serialu "Samo życie", "Czas Honoru", "Barwy Szczęścia, i inne. W Teatrze Powszechnym im. Zygmunta Hübnera zadebiutował w gościnnym spektaklu "Kwiaty dla Algernona", za który otrzymał pierwszą nagrodę na 36. Wrocławskich Spotkaniach Teatrów Jednego Aktora. Do zespołu Teatru Powszechnego dołączył w kwietniu 2008 roku. Jest cenionym aktorem dubbingowym. W 2012 roku brał udział w nowatorskim projekcie "Teatr w klasie", w ramach którego przygotował monodram Sebastian X (reżyseria Grażyna Kania). Obecnie jest aktorem Teatru Polskiego w Warszawie.


Tomasz Błasiak "Serca Biciem"
piosenki z repertuaru Andrzeja Zauchy
PREMIERA 28 lutego 2019
PROM Kultury Saska Kępa, Warszawa


Mówiono o nim: geniusz, niesamowicie muzykalny i wrażliwy, serdeczny człowiek, obdarzony wielkim talentem i dużym poczuciem humoru. Niezwykle barwna osobowość. Andrzej Zaucha. Ten wyjątkowy wokalista, jazzman, bluesman wykonywał piosenki porywające pokolenia i po dziś dzień chwytające za serca. W recitalu Tomasza Błasiaka pt. "Serca Biciem" spotkacie się Państwo ze znanym wszystkim przebojami, ale też (być może) zostaniecie zaskoczeni mniej znanymi utworami z repertuaru Andrzeja Zauchy. Interpretacje wokalne Tomasza Błasiaka poruszą najwrażliwsze struny Państwa dusz. Piękne nuty, smaczne aranżacje i muzyka na żywo sprawiają, że artysta wciąga słuchaczy w swój świat, a koncert mija błyskawicznie. Ten ciepły, nieco nostalgiczny program zapada w pamięć i, co sugeruje już sam tytuł, przyprawia o mocniejsze serca bicie...


Śpiew - Tomasz Błasiak
Aranżacje - Tomasz Krezymon
Zespół muzyczny
Tomasz Krezymon - piano
Paweł Bomert - bas
Szymon Linette - perkusja