Don Vasyl i Gwiazdy Cygańskiej Pieśni - JEDNO JEST NIEBO DLA WSZYSTKICH w Lublinie

Bilety na koncert Don Vasyl i Gwiazdy Cygańskiej Pieśni - JEDNO JEST NIEBO DLA WSZYSTKICH w Lublinie - 21-10-2021

Koncert Don Vasyl i Gwiazdy Cygańskiej Pieśni - JEDNO JEST NIEBO DLA WSZYSTKICH w Lublinie

Don Vasyl

21.10.2021 18:00

Lublin(Lubelskie) - Centrum Kongresowe Uniwersytetu Przyrodniczego


Sprawdź bilety

Zapraszamy na Wieczór Andrzejkowy koncert "DON VASYL I CYGAŃSKIE GWIAZDY" dnia 29 listopada  br. godz.18.00, w  sali  BSCK w Busku Zdroju.

Zapraszamy na wspaniały, niezapomniany i porywający koncert,największe cygańskie przeboje DON VASYL i Cygańskie Gwiazdy. Na scenie prym wiedzie oczywiście DON VASYL, cygański król, ikona romskiej muzyki w Polsce., który bardzo szybko nawiązuje  kontakt z publicznością. Artysta opowiada też anegdoty i historie ze swojego życia. DON Vasylowi na estradzie towarzyszą gwiazdy cygańskiej pieśni i tańca na które żywo reaguje publiczność, jak również na solowe występy wnuków gwiazdora. Finał koncertu to oczywiście słynna piosenka "Ore,ore", którą śpiewa cała sala. Zapewniamy wspaniałą wspólną zabawę i Wielkie Kolorowe Widowisko.

Po zakończeniu koncertu artyści są do dyspozycji publiczności na chwilę rozmowy, wspólną fotografię czy dedykację na płycie, którą będzie można nabyć.


Prosimy o wypełnienie i zabranie ze sobą na wydarzenie oświadczenia o stanie zdrowia: https://www.kupbilecik.pl/files/pliki/Oswiadczenieoszcovid.pdf

Sprawdź bilety