TABU + Alicetea w Lublinie!

Koncert TABU + Alicetea w Lublinie! - 15-02-2020

Koncert TABU + Alicetea w Lublinie!

Tabu , AliceTea

15.02.2020 19:30

Lublin (Lubelskie) - Club Graffiti, Al. Piłsudskiego 13

Udostępnij! Tweetnij! Do terminarza Przypomnij mi


Zapraszamy do Klubu Graffiti w sobotę 15 lutego na wyjątkowy koncert zespołu TABU, który po dłuższej przerwie powraca do Lublina. Tego dnia występ chłopaków ze Śląska poprzedzony zostanie przez radomską załogę Alicetea.

|| TABU ||
Na koncercie usłyszycie muzyczny przekrój dotychczasowej twórczości zespołu Tabu oraz nowy materiał, który znalazł się na piątym studyjnym albumie SAMBAL! Energetyczne reggae, mocna sekcja dęta i charyzma sceniczna to kierunek, którym Tabu podąża od wielu lat.

Można pokusić się o stwierdzenie, że dzięki wspaniale przyjętej płycie „SAMBAL” rok 2019 w polskim reggae należał do nich.

Powstali w Wodzisławiu Śląskim w 2003 roku. W 2006 roku wydali swój debiutancki album "Jednosłowo". 2009 to drugie wydawnictwo pt. "Salut". Następnie rok 2012 to jeden z najlepszych albumów zespołu - płyta "Endorfina". W 2015 roku wydali kolejny krążek pod nazwą "Meteory", a początek roku 2019 to najnowszy album "Sambal".

Zespół od wielu lat jest bardzo aktywny koncertowo, mają na swym koncie setki koncertów w każdym zakątku kraju. Sukces zawdzięczają na pewno swej porywającej wizji reggae, gdzie standardowe instrumentarium wsparte jest dynamiczną pracą sekcji dętej oraz charyzmą wokalisty Rafała Karwota.

|| ALICETEA ||
Alicetea – to radomski zespół tworzony jest przez siedmiu muzyków. Ma na koncie zagranych kilkaset koncertów zarówno w kraju i za granicą, w tym na największych scenach takich jak Przystanek Woodstock. W 2008 wydał swoją pierwszą płytę pt. „Muzyka Moja Broń”, w 2013 r. album „Wyspy Planety Układy”. Przez ponad 10 lat swojej działalności zagrał kilkaset koncertów w wielu miejscach w Polsce(m.in. na Przystanku Woodstock), a także poza granicami kraju.

19 grudnia 2018 r. zespół wydał trzeci oficjalny album zatytułowany Idylla, z którego utwory możemy usłyszeć w rozgłośniach radiowych w całym kraju. Fani, którzy znają i lubią radomski skład za różnorodność i podróże międzygatunkowe, nie zawiodą się. Ci, którzy oczekują czegoś nowego, również będą mogli usłyszeć jak Herbatniki eksplorują kolejne stylistyczne zakątki muzyki, odnajdując się w energicznych połączeniach stylistyki rocka, reggae, ska i elektroniki.