SOLIDARNI Z WUHAN w Warszawie


Koncert „Solidarni z Wuhan”  - ruszyła sztafeta pomocy
 
W obliczu zagrożenia epidemiologicznego wszyscy jesteśmy równi. Wirus nie zna granic, nie wybiera i atakuje tam, gdzie najmniej się tego spodziewamy, zwłaszcza najsłabszych.
 
Nie omijajmy obojętnie problemu tylko dlatego, że zaistniał 8 tysięcy kilometrów od nas. W chwilach trudnych bądźmy solidarni!
 
Charytatywna inicjatywa samorządu gospodarczego zyskuje znakomitych sojuszników. Patronat nad wydarzeniem – koncertem i akcją pomocy „Solidarni z Wuhan” – objął Polski Komitet Olimpijski! Organizacja świętowała w ubiegłym roku piękny jubileusz  stulecia działalności na olimpijskim szlaku. Gratulujemy i serdecznie dziękujemy za wsparcie i obecność na koncercie.  Na widowni Filharmonii Warszawskiej w geście solidarności z potrzebującymi pojawią się gwiazdy sportu, medaliści olimpijscy!
 
Wielkim sercem podzielą się artyści z różnych „klimatów” muzycznych.
 
Zagrają z nami: Golden Life, Vadim A. Brodski, Julia Gąsiorkiewicz, Maria Pomianowska, Jan Wojdak, Marta Zalewska, 8 Hands Quartet, Anna Krysztofiak, 2Late.
 
Koncert poprowadzi Jarosław Kret.
 
„W czasach obecnych, tak pełnych wspaniałych możliwości, a z drugiej strony obfitujących w tyle niebezpieczeństw, nowoczesny olimpizm ma być szkołą etycznego ideału i czystości moralnej, wytrzymałości fizycznej i cielesnej siły.”
 
Pierre de Coubertin – ojciec nowożytnego ruchu olimpijskiego
Od nas tylko zależy, czy weźmiemy wartości jakie niesie sport do serca i wprowadzimy je w życie.Powiązane