Empire Gospel Choir - Premiera Płyty "Glory to Glory" w Gdańsku

Bilety na koncert Empire Gospel Choir - Premiera Płyty "Glory to Glory" w Gdańsku - 16-10-2022

Koncert Empire Gospel Choir - Premiera Płyty "Glory to Glory" w Gdańsku

Empire Gospel Choir

16.10.2022 19:00

Gdańsk(Pomorskie) - Klub Muzyczny Parlament


Mamy wielką przyjemność zaprosić Was ponownie do wspólnego śpiewania z chórem Empire Gospel Choir. Jak zawsze będzie energetycznie i bardzo radośnie. Podczas koncertu usłyszycie utwory z najnowszej płyty zespołu "Glory to Glory". Chór pod koniec 2019 roku nagrał i wydał debiutancki album i w końcu zaczął aktywną trasę koncertową z promocją nowego krążka, który nagrany został w Nowym Jorku! Płytę będzie można zakupić po koncercie w klubie Parlament.

Empire Gospel Choir - chór pochodzący z Trójmiasta, powstał w 2012 roku. To dynamiczny i radosny 15-osobowy zespół niosący dobrą nowinę poprzez śpiew i muzykę gospel. Energia, jaką zespół obdarza słuchaczy, zawsze przynosi uśmiech, a urzekające i niepowtarzalne wykonania chwytają za serce. W repertuarze można usłyszeć typowe pieśni gospelowe, ale również polskie i zagraniczne hity. Zespół ma za sobą wiele koncertów, nagrania studyjne, realizacje płytowe oraz telewizyjne (np. TVN, TVP, Polsat). Ostatnie osiągnięcie chóru to zajęcie II miejsca na Ogólnopolskim Festiwalu Współczesnej Muzyki Chóralnej Music Everywhere 2017 (rok wcześniej zespół zdobył III miejsce). W styczniu 2017 roku chór uzyskał również Dyplom Uznania Pro Ecclesia et Populo, za dokonania artystyczne oraz propagowanie kultury muzycznej. W ramach nagrody chór występował w Europarlamencie w Brukseli. Zespół nagrał rownież dwie płyty "Glory To Glory" - 2019 oraz "A Pokój Na Ziemi" - 2020.

Empire Gospel Choir koncertuje ze swoim obszernym gospelowym programem w wielu miejscach, ale jest też chętnie zapraszany na gale, targi i ceremonie ślubne. Czynnie współpracuje ze stowarzyszeniami, fundacjami i ośrodkami kultury. Dyrygentką i założycielką zespołu jest Arleta Słomkowska.

Empire Gospel Choir:
Arleta Słomkowska
Kasia Skupniewicz
Ewelina Koch
Katarzyna Burghard
Adrian Renda
Adrian Lewoc
Natalia Panasiuk
Aleksandra Napierała
Karol Och Uryga
Danuta Kwiatkowska
Kasia Wyrzykowska
Olga Radziusz
Marceli Szewczuk
Magdalena Lilla
Aneta Słoma
Ela Konkol
Anna Godzińska
Natalia Behrendt
Ardian Bączyński
Katarzyna Olejniczak
Basia Wojsz
Krzysztof Słomkowski - piano
Konrad Żołnierek - gitara basowa
Adam Golicki - perkusja
Michał Sasinowski - saksofon
Wojtek Wesołowski - gitara
Paula Betlejewska - wiolonczela
Judyta Majewska- skrzypce

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na nasze wydarzenie!

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl