Social Distancing Festival

Bilety na Social Distancing Festival

Social Distancing Festival

MICHAŁ JABŁOŃSKI , AKME , SPECTRIBE , Dtekk , Tom Palash , Deaf Can Dance

31.07.2020 18:00

Wrocław(Dolnośląskie) - Terminal Hotel


 

Sami Wiecie Kto mógł pokrzyżować wiele wakacyjnych planów festiwalowych. Zamknięte granice, zakazy zgromadzeń, obostrzenia. Branża eventowa i świat muzyki elektronicznej (w zasadzie cały Świat) stanęły w bezruchu. Powoli wszystko wraca do normalności. Czas na Social Distancing Fest!

Spotkamy się z czołowymi przedstawicielami rodzimej sceny między 31 lipca a 1 sierpnia, niecałe 10 km od centrum Wrocławia, na ogromnym terenie przy ul. Rakietowej przylegającym do Hotelu Terminal. Współorganizatorem festiwalu są jedne z największych firm eventowych we Wrocławiu co oznacza, że zwiozą tam one tony sprzętu, które wniosą oprawę wizualną i jakość dźwięku (Nexo!) na nowy level!

Stawiamy na polskie nazwiska, które doskonale znacie, a do ich muzyki bawiliście się w ostatnich latach najlepiej! Na start kilka propozycji 🙂

Akme
Deaf Can Dance
Dtekk
Michał Jabłoński Live!
Spectribe
Tom Palash

Kolejnych artystów ogłosimy wkrótce!

Jesteśmy spragnieni zabawy jak nigdy ale nie zapominamy o zdrowiu i przestrzeganiu wciąż aktualnych zasad sanitarnych - Social Distancing! Na terenie znajdzie się wydzielone pole namiotowe, parking, depozyt oraz strefa gastronomiczna. Będzie też miejsce by odpocząć i poczillować.

Zabierz ze sobą wypełnione oświadczenie: https://media.biletomat.pl/media/attachments/tickets_event/9526/Oswiadczenie_COVID_SocDistFest20.pdf

Kup bilety już teraz na Biletomat.pl!