Malta Garden FestivalNowy projekt "Malta Garden Festival", który odbędzie się 22.08.2020 stanie się na jedną noc sercem Poznania!

Tej wyjątkowej nocy 11 znanych i popularnych artystów zagra na żywo swoje koncerty. Topowi polscy muzycy oraz gość z zagranicy wystąpią w niezwykle urokliwym miejscu jakim jest Poznańska Malta.

Dodatkowo to jedyny taki lineup w Polsce z tak mocnym i urozmaiconym składem przedstawicieli muzyki elektronicznej. Nigdy wcześniej nie zdarzyło się, aby wszyscy artyści zagrali razem na tej samej imprezie.

Projekt "Malta Garden Festival" to nie tylko koncerty, ale również letnie miejsce spotkań przy muzyce, piciu i jedzeniu - namiastka letnich festiwali w sercu Poznania. Zielone strefy relaksu, strefa gastro, bar i granie na żywo w scenerii Maltańskiego ogródka - wszystko to składać się będzie na Miasteczko Malta Garden Festival .

Artyści którzy zagrają dla was swe koncerty :
BLINDERS
Skytech
Nina Suerte
Dj Hazel
CJ Stone
DJ ALEX
Gregory DJ
Dj Insane
Meszi
DJ X-Meen
Dj Arusha


Przestrzeń funkcjonować będzie według aktualnych zasad reżimu sanitarnego z zachowanie odpowiednich form bezpieczeństwa. Na miejscu czekać na Was będą płyny do dezynfekcji rąk, pozwalające na uczestnictwo w wydarzeniu w warunkach sterylnych.

KORONAWIRUS
Warunkiem uczestnictwa w festiwalu jest przekazanie podczas wejścia wypełnionego i podpisanego oświadczenia o swoim stanie zdrowia.

Link to pobrania oświadczenia:
Pobierz oświadczenie

Na terenie całego wydarzenia dostępne będą płyny do dezynfekcji. Zachęcamy do częstego ich używania.

Każdy uczestnik festiwalu obowiązkowo posiadać musi materiały zakrywające usta i nos. Maseczkę można ściągnąć przy utrzymaniu przynajmniej dwóch metrów odstępu od innych uczestników imprezy. Przepis ten nie dotyczy osób wspólnie mieszkających oraz opiekunów osób niepełnoletnich lub niepełnosprawnych.

Staraj się nie dotykać oczu, nosa i ust.

Dbaj o bezpieczeństwo swoje i innych, złamanie regulaminu może skutkować wyproszeniem z terenu festiwalu przez służby porządkowe
Zasady udziału w wydarzeniu Malta Garden Festival:
Poniższy zbiór zasad został opracowany w celu zapewnienia jak najwyższych standardów bezpieczeństwa w związku z organizowanym wydarzeniem. Jego przestrzeganie jest obowiązkiem każdej osoby zaangażowanej w organizację wydarzenia i biorącej w nim udział – jest to bezwzględnie ważne ze względu na ochronę zdrowia personelu i gości.

Zasady ogólne
1. Fizyczny udział w przygotowaniach do wydarzania oraz w samym wydarzeniu mogą brać udział tylko i wyłącznie osoby zdrowe, bez objawów chorobowych.
2. Jeżeli w domu przebywa osoba na kwarantannie lub objęta izolacją, nie wolno brać fizycznego udziału w przygotowaniach do wydarzenia oraz w wydarzeniu.
3. Każdą niepokojącą sytuację, w tym nagłe złe samopoczucie należy niezwłocznie zgłaszać pracownikom Organizatora, jest to bardzo ważne ze względu na konieczność zapewnienia właściwej ochrony pozostałych osób biorących udział w wydarzeniu.
4. Podczas pracy i w trakcie wydarzenia obowiązuje dystans społeczny (min. 2 metry) i zasada ograniczania zbędnych kontaktów (podawanie rąk, przytulanie, całowanie na przywitanie).
5. Podczas pracy i w trakcie wydarzenia obowiązuje nakaz zakrywania ust i nosa. Nakaz nie obowiązuję przy wydarzeniach odbywających się na świeżym powietrzu.
6. Jeżeli w ciągu 14 dni od zakończenia wydarzenia zostanie u Ciebie stwierdzony COVID-19, niezwłocznie zawiadom Organizatora, aby mogli podjąć niezbędne działania w celu ograniczenia ryzyka rozprzestrzeniania się choroby.

Złe samopoczucie
1. Jeżeli źle się czujesz, nie przychodź. Niezwłocznie skontaktuj się z Organizatorem aby ustalić zasady postępowania na tę okoliczność.
2. Niezwłocznie zgłoś Organizatorowi, że źle się poczujesz w ciągu dnia pracy, w szczególności jeśli masz podwyższoną temperaturę, gorączkę, kaszlesz i/lub masz duszności. W takim wypadku bezwzględnie zasłoń nos i usta, staraj się też odizolować do momentu otrzymania instrukcji postępowania.
3. Najprawdopodobniej zostaniesz poproszony o opuszczenie wydarzenia i otrzymasz od Organizatora dodatkowe instrukcje postępowania. Przygotuj się na taką okoliczność.
4. Nie panikuj, staraj się także nie dzielić swoimi obawami z innymi współpracownikami oraz gośćmi, gdyż u nich także może to wywołać atak paniki. Pamiętaj, że jeżeli nie miałeś bliższego lub dłuższego kontaktu z innymi osobami, to nawet jeżeli okażesz się chory na COVID-19, nie oznacza to, że te osoby także zachorują.
5. Bezwzględnie przestrzegaj zasad higieny.
 Powiązane