Przyjaciele Brunona - koncert zespołu my z delty w Szczecinie

Bilety na koncert Przyjaciele Brunona - koncert zespołu my z delty w Szczecinie - 16-06-2021

Przyjaciele Brunona - koncert zespołu my z delty w Szczecinie

my z delty

16.06.2021 19:00

Szczecin(Zachodniopomorskie) - Klub 13 Muz


UWAGA! Koncert przeniesiony na 16 czerwca 2021. Wejściówki zachowują ważność.


Od kilku lat, wiosną, spotykamy się w Domu Kultury „13 Muz" - zespół my z delty po to, by zagrać kilka bluesowych kawałków, do których teksty napisał Brunon Tode, a publiczność, by po wysłuchaniu koncertu obejrzeć wystawę jego najnowszych obrazów.


Przez ostatni rok Brunon poczynił kolejne postępy w malowaniu - namalował nowe interpretacje swoich dawnych obrazów, przekładając je na dużo mniejsze formaty, namalował portrety Beatlesów (bardzo ciekawy zestaw!) i zrealizował zamówienie malarskie z narzuconym motywem, bardzo dobrze przyjęte przez zamawiającego.


Dzięki wsparciu (w postaci przekazania 1% podatku i innym datkom) rehabilitacja Brunona ma szansę być nadal kontynuowana.


Jak pisze Grażyna, żona Brunona: „Pracujemy nad dalszym pogłębieniem rozumienia, logicznego myślenia i podejmujemy pierwsze próby układania wyrazów. Brunon rozumie już bardzo dużo, w grze w domino jest mistrzem, z alfabetem radzi sobie średnio, ale to w końcu pierwsze próby".


Osoby, które wesprą finansowo Grażynę w jej heroicznych wysiłkach przywracania Brunonowi pełnej sprawności ruchowej i werbalnej otrzymają w podziękowaniu wybrany na wystawie obraz. Szczegóły podczas kwietniowego wydarzenia.


Zapraszamy na koncert i na wystawę. Do zobaczenia, Przyjaciele!


Miejsce: Sala Kominkowa


Wstęp wolny - ograniczona liczba miejsc


UWAGA:


Aby wziąć udział w wydarzeniu prosimy o pobranie, wydrukowanie, wypełnienie i podpisanie oświadczenia uczestnika wydarzenia oraz o zapoznanie się z regulaminem. Dokumenty są dostępne na stronie www.13muz.eu.


Dziękujemy uprzejmie!