Lekko Festiwal


Lekko Festiwal to nasza propozycja na spędzenie niedzielnego popołudnia w sposób niezobowiązujący - w towarzystwie przyjaciół, rodziny czy samych siebie. Otoczeni wszechobecną naturą, wychodzimy z założenia, że można żyć lżej. Dbać o siebie, kolekcjonować wspomnienia, cieszyć się chwilą.

W tym roku zapraszamy Was na teaserową wersję festiwalu, który ulokowany został w przepięknych przestrzeniach Cicha 23 Event Place w Markach, zaledwie 20 minut od centrum Warszawy. To ogromne tereny zieleni otoczone lasem, dwie zrewitalizowane stajnie oraz mnóstwo klimatycznych elementów. Dla tych, którzy pragną uciec w weekend za miasto to idealne miejsce! Niedzielne popołudnie można będzie spędzić tu na słodkim nicnierobieniu, słuchaniu ulubionej muzyki, przebywaniu w towarzystwie znajomych, słowem: niezobowiązującym chillowaniu na poduchach i leżakach.

20 czerwca 2021 r. w rytm akustycznych dźwięków, lekkich folkowych melodii, ale też bardziej energetycznych brzmień spróbujemy znaleźć przepis na dzień pełen relaksu i przyjemności. Muzycznych emocji dostarczą nam w tym roku wyłącznie polscy artyści, wspieramy się nawzajem - lokalnie. Na scenie zobaczymy takich artystów jak Kwiat Jabłoni, Mikromusic, Kaśka Sochacka, Ofelia czy MaJLo. Atmosferę podgrzewać będzie Sonar Soul.

Zasmakuj z nami beztroskich chwil i poczuj się lekko!Powiązane