Sidor x S-Age: skrzypek orkiestry AUKSO Marcin Sidor w duecie z dj-em Szymonem Herbusiem w Ostrzeszowie

Bilety na koncert Sidor x S-Age: skrzypek orkiestry AUKSO Marcin Sidor w duecie z  dj-em Szymonem Herbusiem w Ostrzeszowie - 07-08-2021

Koncert Sidor x S-Age: skrzypek orkiestry AUKSO Marcin Sidor w duecie z dj-em Szymonem Herbusiem w Ostrzeszowie

Marcin Sidor , Szymon Herbuś

07.08.2021 21:00

Ostrzeszów(Wielkopolskie) - Dziedziniec Baszty


Unikatowa fuzja muzyki klasycznej i elektronicznej.
Projekt o innowacyjnej koncepcji połączenia dwóch różnych światów. Powołany do życia przez duet muzyków poszukujących nowej jakości w muzyce poważnej z użyciem hiphopowego beatu.
Tandem SIDOR x S-AGE tworzą Marcin SIDOR i Szymon Herbuś aka S-AGE. Pierwszy z nich jest skrzypkiem i kameralistą, od lat współpracującym z muzykami klasycznymi, jazzowymi, hiphopowymi oraz projektami działającymi na pograniczu gatunków. Drugi to reżyser dźwięku i producent muzyczny, specjalizujący się w elektronice i hip-hopie – przede wszystkim w trapie. Muzycy poznali się dzięki AUKSO orkiestrze kameralnej miasta Tychy, której Marcin jest skrzypkiem, a Szymon realizatorem dźwięku. Połączyła ich nie tylko wewnętrzna chęć stworzenia czegoś oryginalnego, ale również wykształcenie muzyczne i praca nad wspólnymi projektami.
SIDOR x S-AGE to spotkanie skrzypiec i elektroniki. Twórczość Beethovena, Paganiniego, Vivaldiego trafia na grunt elektronicznego beatu dając świeże spojrzenia na muzykę klasyczną. Znane melodie w zupełnie nowej odsłonie. Znakomita gra Sidora oraz ożywcze brzmienie trapu i IDM S-AGE’a urzekają zarówno publikę sal koncertowych jak i klubów muzycznych.
Serdecznie zapraszamy!
7.08.2021
Dziedziniec Baszty