DYYM i Keep It Real. Benefit na Jedzenie Zamiast Bomb w Szczecinie

Koncert DYYM i Keep It Real. Benefit na Jedzenie Zamiast Bomb w Szczecinie - 02-10-2021

Koncert DYYM i Keep It Real. Benefit na Jedzenie Zamiast Bomb w Szczecinie

Keep it real , DYYM

02.10.2021 19:00

Szczecin(Zachodniopomorskie) - Klub Krzywy Gryf


HARDCORE PUNK GIG & BENEFIT! Zapraszamy na koncert zespołów DYYM oraz Keep It Real, będącym jednocześnie benefitem na szczecińskie Jedzenie Zamiast Bomb / Food Not Bombs! Wydarzenie odbędzie się w klubie Krzywy Gryf już w najbliższą sobotę, 2 października 2021. Drzwi otwieramy dla Was od godziny 19:00, zespoły zaczynają grać jak tylko zapełnimy salę.

Na koncercie nie zabraknie szamy. Ekipa FNB przygotuje pyszne wegańskie jedzenie, m.in. fasolkę po bretońsku, bułeczki z nadzieniem, ciasta. Poprzez to działanie chcemy zachęcić do wsparcia inicjatywy nie tylko przekazanymi przez Was środkami na wejściu, ale także do aktywnej działalności na rzecz akcji Jedzenie Zamiast Bomb (Food Not Bombs Szczecin).

Możesz również wesprzeć tę akcję udostępniając wydarzenie i zapraszając do udziału w koncercie swoich znajomych.


☆ DYYM (hardcore punk – Poznań)
www.dyym.bandcamp.com

DYYM to szybki, melodyjny i wściekły hardcore/punk. Zespół z Poznania tworzą byli członkowie takich kapel jak Apatia, Next Victim czy Mind Pollution. Debiut sceniczny tej młodej formacji odbył się 12 stycznia 2019 roku. Pierwszy materiał studyjny grupy, zatytułowany po prostu "Dyym", ukazał się w kwietniu 2019 roku. Drugi album zespołu rejestrowany był w "Migdal Mobile Studio". Sesja nagraniowa trwała od lutego do sierpnia 2020 roku.


☆ KEEP IT REAL (hardcore punk – Zielona Góra)
www.keepitreal.bandcamp.com

Keep It Real to hardcore punk z Zielonej Góry. Na swoim koncie wydawniczym mają album "Keep It Real" wydany w 2018 r. na 10" winylu.


☆ FOOD NOT BOMBS
Food Not Bombs (z ang. Jedzenie Zamiast Bomb) to ogólnoświatowa inicjatywa społeczna rozdawania bezpłatnych wegańskich lub wegetariańskich posiłków potrzebującym, będąca akcją protestacyjną, antywojenną, antyrządową. Oprócz praktycznego niesienia pomocy, akcja ma wymiar symboliczny. Zwraca uwagę na problem głodu i niedożywienia, które mają miejsce w każdym zakątku Ziemi, nawet w krajach najbogatszych. Problem głodu nie wynika z niedoborów żywności na świecie, a m.in. z polityki bogatych państw, które wolą olbrzymie nakłady finansowe przeznaczać na zbrojenie swoich armii. Tymczasem na poprawę sytuacji bytowej najbiedniejszych przeznacza się coraz mniej. Statystycznie suma pieniędzy wydana w ciągu tygodnia na zbrojenia jest równa kosztom wyżywienia głodujących ludzi na całym świecie przez okres jednego roku. Akcja ma na celu zwrócenie uwagi na problem biedy i niemożności zaspokojenia podstawowych potrzeb życiowych przez znaczną część naszego społeczeństwa oraz ludności na całym świecie.


ORGANIZATORAMI SĄ: World Concert Organization, 100% Hardcore Punk Gigs, Food Not Bombs Szczecin, Krzywy Gryf


WSTĘP: 30 PLN lub więcej według uznania.

Za wstęp i jedzenie prosimy o płatność gotówką. Na barze za wszystkie napoje zapłacicie kartą lub gotówką. Najbliższy bankomat znajduje się na pobliskim Dworcu PKP Szczecin Główny (3 minuty drogi na pieszo).


Benefit na Food Not Bombs Szczecin! Koncert DYYM i Keep It Real
2 października 2021 (sobota), godzina 19:00, wstęp 30 PLN
Krzywy Gryf, ul. Kolumba 5 (wejście D, 1 piętro) Szczecin


Koncert odbędzie się według panujących zasad i obostrzeń związanych z pandemią. Uczestnicy i uczestniczki zobowiązani są do przestrzegania bieżących restrykcji.