MONO INC. (Niemcy / NoCut) - rock gotycki, dark rock w Warszawie

Bilety na koncert MONO INC. (Niemcy / NoCut) - rock gotycki, dark rock w Warszawie - 07-04-2022

Koncert MONO INC. (Niemcy / NoCut) - rock gotycki, dark rock w Warszawie

MONO INC.

07.04.2022 20:00

Warszawa(Mazowieckie) - Progresja Music Zone


Sprawdź bilety

Czołowa formacja niemieckiej sceny goth rockowej powraca do Polski! MONO INC. wystąpi w warszawskiej Progresji na początku przyszłego roku, a w ramach supportu zaprezentuje się chorwacka Manntra.

MONO INC. nieprzerwanie od początku swojej działalności wyróżnia się charakterystycznym brzmieniem, dzięki któremu grupa od lat znajduje się w czołówce niemieckiej sceny dark rockowej. Tuż po stadionowej trasie u boku Unheilig w 2010 roku formacja zaczęła koncertować na największych obiektach w Niemczech, co zaowocowało wzrostem popularności w zawrotnym tempie. Kwartet współpracował m.in. Tilo Wolffem (Lacrimosa) czy Chrisem Charmsem (Lord of the Lost), a jednym z owoców tych kooperacji jest hymn sceny gotyckiej - "Children of the Dark", który znalazł się na płycie "Together Till the End". Na przestrzeni ponad 20 letniej działalności zespół wydał 11 albumów, a za sprawą ostatniego z nich - "The Book of Fire" - po raz pierwszy w swojej historii zawojował pierwsze miejsce na liście najlepiej sprzedających się albumów w Niemczech.

MONO INC.
+SUPPORT: MANNTRA
20.01.2022
Warszawa / Progresja


Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.

Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna.
Wzór zgody: // bit.ly/ZGODA_WB

Oświadczenie COVID-19 do pobrania: https://bit.ly/OŚWIADCZENIE_COVID-19
Regulamin wydarzenia: https://winiarybookings.pl/regulamin/

W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.

Sprawdź bilety