Enchanted Hunters w Gorzowie Wielkopolskim

Bilety na koncert Enchanted Hunters w Gorzowie Wielkopolskim - 04-12-2021

Koncert Enchanted Hunters w Gorzowie Wielkopolskim

Enchanted Hunters

04.12.2021 20:00

Gorzów Wielkopolski(Lubuskie) - Miejskie Centrum Kultury Zawarcie


Koncert: Enchanted Hunters
Miejsce: MCK Zawarcie ul. Wawrzyniaka 66A, Gorzów Wlkp.
04.12.2021
Godz.: 20:00
 
Organizator Miejskie Centrum Kultury w Gorzowie Wlkp.
Bilety: 25,00 zł

Bilety do nabycia na portalu abilet.pl oraz w Miejskim Centrum Kultury w Gorzowie Wlkp. (z Gorzowską Kartą Dużej Rodziny 50% zniżki)
 
Kolejny koncert na scenie MCK Zawarcie, tym razem tj. 4 grudnia o godzinie 20:00, wystąpi damski duet Enchanted Hunters! 
Enchanted Hunters to duet songwriterek, Gosi Penkalli i Magdy Gajdzicy. Na pograniczu swoich temperamentów i osobowości, dziewczyny stworzyły niepowtarzalne brzmienie, które od lat elektryzuje polską scenę muzyczną. Na koncie mają dwie doskonale przyjęte płyty - organiczną „Peorię” z 2012 i synth-popowy „Dwunasty dom” z 2019 roku. Oba krążki, choć bardzo różne, cechują nietypowe harmonie, chwytliwe melodie i wciągające teksty. Koncerty Enchanted Hunters charakteryzuje zawsze magiczna, a często wręcz oniryczna atmosfera, która w zestawieniu z charyzmatycznymi piosenkami hipnotyzuje słuchaczy.
W 2015 roku koncert Enchanted Hunters został zarejestrowany na specjalnej sesji KEXP. Zespół stworzył również ścieżkę dźwiękową do filmu „Małe Stłuczki”, za którą zgarnął Grand Prix na Festiwalu Filmowym im. Krzysztofa Komedy. Dziewczyny napisały również muzykę do spektaklu „Halka” (Narodowy Teatr Stary w Krakowie, reż. Anna Smolar), w którym zresztą występują.
 
 Powiązane