Mikołajki Jazzowe ze Śląskim Jazz Clubem w Gliwicach

Bilety na koncert Mikołajki Jazzowe ze Śląskim Jazz Clubem w Gliwicach - 06-12-2021

Koncert Mikołajki Jazzowe ze Śląskim Jazz Clubem w Gliwicach

Slovic

06.12.2021 20:00

Gliwice(Śląskie) - Restauracja Spichlerz Gliwice


Co roku staramy się organizować spotkania mikołajkowe z dobrym jazzem. I jesteśmy przygotowani także i w tym roku - oczywiście, jeśli nam sytuacja sanitarna pozwoli.

Pojawi się zespół Slovic, który tworzą muzycy z wieloletnim doświadczeniem, których łączy nie tylko pasja i miłość do muzyki, ale przede wszystkim przyjaźń. Właśnie ten czynnik sprawia, że cztery tak różne od siebie temperamenty, łączą się w nowatorskim spojrzeniu na muzykę.

Sposób w jaki Marzena operuje swoim głosem stał się źródłem inspiracji dla pianisty, który zaprosił swoich kolegów do współpracy. Zaowocowało to tworzeniem i poszukiwaniem nowych, ciekawych utworów, które dzięki swojej strukturze i użyciu głosu na sposób instrumentalny nabierają nowego znaczenia. Poszerzanie granic muzycznej świadomości i otwartość powodują, że muzycy kwartetu Slovic nawiązują żywy kontakt z odbiorcą, a ich muzyka ciągle ewoluuje.

Marzena Słowik – vocal
Marek Markowski – piano
Tomasz Wilczyński – bass
Artur Mickiewicz - drums, percussion

miejsce:
Restauracja Spichlerz Gliwice
Wiejska 16B, 44-121 Gliwice

---
UWAGA:
Podczas realizacji koncertu będą obowiązywać regulaminy określone przez administratorów miejsca dotyczące przestrzeganie reżimu sanitarnego i zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa i choroby Covid19.