Maciej Maleńczuk - Maleńczuk + Rhythm Section - koncert z zespołem - największe przeboje w Zabrzu

Bilety na koncert Maciej Maleńczuk - Maleńczuk + Rhythm Section - koncert z zespołem - największe przeboje w Zabrzu - 13-02-2022

Maciej Maleńczuk - Maleńczuk + Rhythm Section - koncert z zespołem - największe przeboje w Zabrzu

Maciej Maleńczuk

13.02.2022 19:00

Zabrze(Śląskie) - Dom Muzyki i Tańca


Koncert promujący album Klauzula sumienia, na którym nie zabraknie również największych pieśni artysty: Ostatnia Nocka, Tango Libido, Sługi za szlugi, Synu czy Dawna Dziewczyno. Maciejowi na scenie towarzyszyć będą muzycy znani m.in z Piwnicy pod Baranami czy poprzednich tras koncertowych jak Maleńczuk gra Młynarskiego czy Maleńczuk+, Wiesław Jamioł (perkusja) i Dominik Wywrocki (kontrabas) Niektórych artystów można opisać krótko i w kilku zdaniach.


Maciej Maleńczuk zdecydowanie do nich nie należy, a szybki opis jego pracy artystycznej jest absolutnie niemożliwy. Z pewnością można powiedzieć, że to jeden z najważniejszych, najbardziej charyzmatycznych, a przy tym kontrowersyjnych artystów ostatnich czterech dekad. Pieśniarz obdarzony świetnym głosem i darem pisania tekstów pełnych ciekawych obserwacji - nie zawsze miłych. Klauzula Sumienia nakazuje więcej nie mówić i słuchać.
Powiązane