12 urodziny Ekostraży - Czesław śpiewa Solo / Święty rysuje we Wrocławiu

Bilety na koncert 12 urodziny Ekostraży - Czesław śpiewa Solo  / Święty rysuje we Wrocławiu - 27-03-2022

Koncert 12 urodziny Ekostraży - Czesław śpiewa Solo / Święty rysuje we Wrocławiu

Czesław Śpiewa , Hello My Sunshine

27.03.2022 18:00

Wrocław(Dolnośląskie) - Stary Klasztor


Z okazji 12. urodzin Stowarzyszenia Ochrony Zwierząt EKOSTRAŻ zapraszamy Was serdecznie na niezwykłe koncerty połączone z wystawą i licytacjami na rzecz zwierząt! Specjalnie dla Was zagra Czesław Śpiewa Solo, a wcześniej klimat podkręci wrocławski rysownik i muzyk Maciej Święty.
18:00 Start, otwarcie wystawy plakatów Macieja Świętego - przygotowanych specjalnie dla EKOSTRAŻY oraz licytacje
18:30 Koncert: Hello my Sunshine + EEMEE
19:30 Licytacje
20:00 Czesław Śpiewa Solo
Imprezę poprowadzi Filip Mitura. Przez cały czas trwania wydarzenia będziecie mieli okazję porozmawiać z wolontariuszami EKOSTRAŻY oraz zdobyć ekostrażowe gadżety, z których zysk przeznaczamy na ratowanie zwierzaków.

EKOSTRAŻ powstała w 2010 roku (oficjalnie zarejestrowano działalność w marcu 2010) jako wspólny projekt kilku osób pragnących działać dla dobra zwierząt. Dziś ratuje ponad 1100 zwierząt rocznie - zarówno domowych, jak i dzikich. Prowadzi ośrodek rehabilitacji zwierząt chronionych.
Wolontariusze reagują w przypadkach znęcania się nad zwierzętami, a także udzielają pomocy rannym i chorym zwierzętom dzikim. Leczą, otaczają opieką, szukają domów, wypuszczają na wolność. Bronią praw poszkodowanych zwierząt w sądzie, występując jako oskarżyciel posiłkowy - w imieniu tych, którzy sami bronić się nie mogą. EKOSTRAŻ przeprowadza też monitoringi sądów, prokuratur i policji (raport “Jak Polacy znęcają się nad zwierzętami”), uczestniczy w konsultacjach dotyczących ustawy o ochronie zwierząt, prowadzi programy edukacyjne (w tym darmowe warsztaty) oraz kampanie społeczne promujące humanitarną ochronę zwierząt i przyrody.Powiązane