X Urodziny Sfinks700 | COLYN (Afterlife/Amsterdam) w Sopocie

Bilety na koncert X Urodziny Sfinks700 | COLYN (Afterlife/Amsterdam) w Sopocie - 25-03-2022

Koncert X Urodziny Sfinks700 | COLYN (Afterlife/Amsterdam) w Sopocie

Vacos , Sincz , Concept Of Thrill , Marboc , Tuxedo , John Waiter , Colyn

25.03.2022 23:00

Sopot(Pomorskie) - Sfinks700***

Jak zmieścić tyle lat działalności SFINKS700 w kilku słowach? Jak oddać na papierze wszystkie emocje przelane na parkiecie, wsiąknięte w ściany, podłogę i sufit? Jak bez popadania w pompatyczną egzaltację zaprosić na urodziny klubu, świątyni, a dla niektórych po prostu - domu?
Nie wiemy. I nawet nie będziemy próbować. Nie da się uchwycić rzeczy nieuchwytnych. Można zrobić jedno, na czym się znamy - takie wydarzenie, które godnie odda ostatnie lata przelanego potu i łez, które z nieszczęściem nie miały nic wspólnego.
Klimat, który można zobaczyć, dotknąć, uchwycić w spojrzeniach stałych bywalców. Świątynia ściąga wszystkich spragnionych nowości, świeżości, odwagi i bezkompromisowości, ale też tradycji, nostalgii i magii starych rave’ów.
Można zrobić taką imprezę, która zostanie w pamięci na następne 10, 20 i 30 lat. Bo w to, że spotkamy się za tyle w Sfinie nie wątpi chyba nikt…

Z całych sił staramy się kontynuować alternatywną misje miejsca, które złotymi zgłoskami zapisało się w historii rozwoju kultury oraz sceny klubowej w Polsce.

COLYN
https://www.facebook.com/Colynmusic
https://soundcloud.com/colynmusic

▼▼▼

▬ MAIN: COLYN / Sincz / Vacos
◾ Fountain: Tuxedo / John Waiter / Marboc / Concept Of Thrill

▬ dbajmy o siebie i o innych - jeśli czujecie się podchorowani lub wiecie, że mieliście kontakt z osobą zarażoną - zostańcie tym razem w domu.
◾ wydarzenie odbywa się zgodnie z aktualnymi zaleceniami sanitarnymi.
▬ doorman
▬ no photo policy
▬ Wystawa: Jacek Staniszewski

▲▲▲

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

• Info:
☞ // sfinks700.com/

S.F.I.N.K.S. 700

Wstęp od 21 lat
* z wyłączeniem studentów
** liczba miejsc w lokalu bardzo ograniczona
*** Organizator zastrzega sobie prawo do nie wpuszczenia wskazanych osób bez podania przyczyny.

Dziękujemy za zrozumienie!

𝑹𝑬𝑺𝑷𝑬𝑪𝑻 𝑬𝑨𝑪𝑯 𝑶𝑻𝑯𝑬𝑹 🙂

ART: Katarzyna Modzelewska

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

COLYN po raz pierwszy zaczął produkować 10 lat temu i od tego czasu ciągle się rozwija. Choć może się wydawać, że jest nowy na scenie to mimo młodego wieku, buduje swoje wyjątkowe brzmienie z wielkim sukcesem. Jego pierwszy przełom nastąpił, gdy duet Tale Of Us podchwycił jego talent i zaczął regularnie grać jego muzykę. Po podpisaniu kontraktu z wytwórnią "Afterlife" Colyn zaczął przyciągać coraz większą uwagę. Inni artyści "Afterlife", tacy jak Mind Against, Fideles, Mathame, Vaal i Kevin de Vries, mocno wspierali jego muzykę. Również Joris Voorn jest fanem tego projektu, grał go na Awakenings, w swoim programie Spectrum Radio Show, a nawet nazwał go "jedną z jego ulubionych płyt tego roku". "Amor" pojawił się też na playlistach spotify u Kölscha i Rüfüs Du Sol. Niedługo potem został wybrany przez Tomorrowland jako jedna ze ścieżek dźwiękowych do ich oficjalnego aftermovie z 2019 roku. Następnie pojawiła się EPka "Resolve" z czterema, oryginalnymi utworami, która otrzymała wsparcie od Tale of Us, Solomun, Adriatique, Damian Lazarus, Stephan Bodzin, Artbat, Patrice Bäumel, Fideles, Konstantin Sibold, Kevin de Vries, Jennifer Cardini, Marcus Worgull, Marino Canal i wielu innych. Twórczość atysty to unikalna przestrzeń pomiędzy house, a techno, która raz po raz dostarcza euforycznych chwil.