BISZ/KOSA+BISZ/RADEX BLADY KRÓL/DUCH OPORU we Wrocławiu

Bilety na koncert BISZ/KOSA+BISZ/RADEX BLADY KRÓL/DUCH OPORU we Wrocławiu - 23-04-2022

Koncert BISZ/KOSA+BISZ/RADEX BLADY KRÓL/DUCH OPORU we Wrocławiu

Kosa , Radex , Bisz

23.04.2022 19:30

Wrocław(Dolnośląskie) - Stary Klasztor


O PROJEKCIE
Czy bunt ma sens? O co zaprzeć się nogami w płynnej rzeczywistości postnowoczesnego świata? Nawet nie wiemy, co znaczą te pojęcia. Co możemy razem krzyczeć? Czy mamy jeszcze wspólne pieśni? Po co ja rapuję, a on gra? Przełamują granice słów, muzycznie - z dwóch różnych światów. Patrzą na rzeczywistość, nie są pewni tego, co widzą, ale próbują to opisać. Rytm i dźwięki wchodzą w krew. Wiedzą, że nie tylko oni tak myślą. Rzeczywistość stawia opór, opór stawia rzeczy- wistość. Dwa koncertowe doświadczenia buntu. Słowne barykady, muzyczne zasieki.

BLADY KRÓL
Współcześnie brzmiący koncept album, na którym melancholia splata się z wewnętrznym buntem. W wersji koncertowej to muzyczne spektrum od alternatywnych, rockowych brzmień po klimatyczną elektronikę, spajane przez hip-hopowy groove.
W skład zespołu wchodzą Bisz (rap), Maciej "Kosa" Kosicki (elektronika, sample), Monika Fortuniak (gitara, wokal) oraz Marcel Witkowski (perkusja).

DUCH OPORU
Wielowątkowa opowieść o stanie świata. To swoisty dialog o współczesności, tego co w niej zachwyca, ale przede wszystkim, co uwiera, od pułapek cyfrowej rzeczywistości po refleksję nad masową kulturą.  Bisz (rap), Radex (gitara).

BISZ
Jarosław Jaruszewski znany jest przede wszystkim z występów w zespole hip-hopowym B.O.K. Współpracował ponadto m.in. z takimi wykonawcami jak: Miuosh, Vixen, Tau, Vienio, Sarius i wielu innych.

RADEX
Radek Łukasiewicz - oprócz działalności w duecie z Biszem jest autorem większości piosenek zespołu Pustki, jego piosenki śpiewają także m. in. Monika Brodka czy Piotr Zioła. Jest autorem wszystkich piosenek na najnowszej płycie Artura Rojka "Kundel".

Bilety do nabycia na: KupBilecik.plPowiązane