LEKKO FESTIWAL 2022 - DZIEŃ II

Bilety na LEKKO FESTIWAL 2022 - DZIEŃ II

LEKKO FESTIWAL 2022 - DZIEŃ II

Artur Rojek , Brodka , The Dumplings , Luna , Bitamina , JUCHO , Zalia , Lekko Festiwal

09.07.2022 16:00

Marki(Mazowieckie) - Home - Cicha 23 | Event Place


Poczuj się lekko, spędź czas z rodziną i przyjaciółmi, oderwij się od zgiełku miasta i przenieś w świat najlepszej polskiej muzyki. Ralph Kaminski, Julia Wieniawa, Miętha, LOR, ARS LATRANS Orchestra, Artur Rojek, Bitamina, Brodka, The Dumplings, Jucho, Zalia i Luna to artyści, z którymi będzie się można spotkać 8 i 9 lipca podczas drugiej edycji Lekko Festiwal. Wydarzenie odbędzie się w Markach koło Warszawy, na terenie starej cegielni, gdzie obecnie mieści się wyjątkowo klimatyczna Cicha 23 Event Place.

Lekko Festiwal to propozycja na spędzenie dwóch lipcowych dni w otoczeniu wszechobecnej natury, w niezobowiązujący sposób, w towarzystwie przyjaciół i rodziny. To festiwal, który sprzyja spotkaniom w przestrzeni, w której czas płynie wolniej, a cisze przerywają dźwięki relaksującej muzyki przeplatające się tanecznymi brzmieniami. To idealne wydarzenie dla osób ceniących obcowanie z muzyką w przyjaznym, wysublimowanym otoczeniu, pośród natury.

Odwiedź́ festiwal, w którym najważniejszą rolę odgrywa życie w zgodzie z naturą. Sielskie wieczory, kwitnące kwiaty, roztańczone motyle. Bez napięcia. Odważnie, ale bez brawury.

Odpowiedzialnie, ale w duchu wolności. Łap ulotne melodie, śnij na jawie, zasmakuj beztroskich chwil i poczuj się̨ lekko!Powiązane