Bisz/Kosa + Bisz/Radex Special Tour I Poznań [ZMIANA DATY I MIEJSCA]

Bilety na koncert Bisz/Kosa + Bisz/Radex Special Tour I Poznań [ZMIANA DATY I MIEJSCA] - 27-07-2022

Koncert Bisz/Kosa + Bisz/Radex Special Tour I Poznań [ZMIANA DATY I MIEJSCA]

Kosa , Radex , Bisz

27.07.2022 20:00

Poznań(Wielkopolskie) - CK Zamek - Dziedziniec


**Bisz/Kosa + Bisz/Radex Special Tour**

Zapraszamy na wyjątkowy cykl podwójnych koncertów!

Czy bunt ma sens? O co zaprzeć się nogami w płynnej rzeczywistości postnowoczesnego świata? Nawet nie wiemy, co znaczą te pojęcia. Co możemy razem krzyczeć? Czy mamy jeszcze wspólne pieśni? Po co ja rapuję, a on gra?

Bisz - Radex - Bisz Przełamują granice słów, muzycznie - z dwóch różnych światów. Patrzą na rzeczywistość, nie są pewni tego, co widzą, ale próbują to opisać. Rytm i dźwięki wchodzą w krew. Wiedzą, że nie tylko oni tak myślą. Rzeczywistość stawia opór, opór stawia rzeczywistość. Dwa koncertowe doświadczenia buntu. Słowne barykady, muzyczne zasieki.

**Blady Król** - współcześnie brzmiący koncept album, na którym melancholia splata się z wewnętrznym buntem. W wersji koncertowej to muzyczne spektrum od alternatywnych, rockowych brzmień po klimatyczną elektronikę, spajane przez hip-hopowy groove. W skład zespołu wchodzą Bisz (rap), Maciej "Kosa" Kosicki (elektronika, sample), Monika Fortuniak (gitara, wokal) oraz Marcel Witkowski (perkusja).

**Duch oporu** to wielowątkowa opowieść o stanie świata. To swoisty dialog o współczesności, tego co w niej zachwyca, ale przede wszystkim, co uwiera, od pułapek cyfrowej rzeczywistości po refleksję nad masową kulturą. Bisz (rap), Radex (gitara).

**Bisz** - Jarosław Jaruszewski znany jest przede wszystkim z występów w zespole hip-hopowym B.O.K. Współpracował ponadto m.in. z takimi wykonawcami jak: Miuosh, Vixen, Tau, Vienio, Sarius i wielu innych.

**Radex** - Radek Łukasiewicz - oprócz działalności w duecie z Biszem jest autorem większości piosenek zespołu Pustki, jego piosenki śpiewają także m. in. Monika Brodka czy Piotr Zioła. Jest autorem wszystkich piosenek na najnowszej płycie Artura Rojka „Kundel**".**Powiązane