BISZ/KOSA+BISZ/RADEX BLADY KRÓL/DUCH OPORU w Poznaniu

Bilety na koncert BISZ/KOSA+BISZ/RADEX BLADY KRÓL/DUCH OPORU w Poznaniu - 27-07-2022

Koncert BISZ/KOSA+BISZ/RADEX BLADY KRÓL/DUCH OPORU w Poznaniu

Kosa , Radex , Bisz

27.07.2022 20:00

Poznań(Wielkopolskie) - CK Zamek - Dziedziniec Różany


Zapraszamy na wyjątkowy set dwóch koncertów!
O PROJEKCIE
Czy bunt ma sens? O co zaprzeć się nogami w płynnej rzeczywistości postnowoczesnego świata? Nawet nie wiemy, co znaczą te pojęcia. Co możemy razem krzyczeć? Czy mamy jeszcze wspólne pieśni? Po co ja rapuję, a on gra? Przełamują granice słów, muzycznie - z dwóch różnych światów. Patrzą na rzeczywistość, nie są pewni tego, co widzą, ale próbują to opisać. Rytm i dźwięki wchodzą w krew. Wiedzą, że nie tylko oni tak myślą. Rzeczywistość stawia opór, opór stawia rzeczy- wistość. Dwa koncertowe doświadczenia buntu. Słowne barykady, muzyczne zasieki.
BLADY KRÓL
Współcześnie brzmiący koncept album, na którym melancholia splata się z wewnętrznym buntem. W wersji koncertowej to muzyczne spektrum od alternatywnych, rockowych brzmień po klimatyczną elektronikę, spajane przez hip-hopowy groove.
W skład zespołu wchodzą Bisz (rap), Maciej "Kosa" Kosicki (elektronika, sample), Monika Fortuniak (gitara, wokal) oraz Marcel Witkowski (perkusja).
DUCH OPORU
Wielowątkowa opowieść o stanie świata. To swoisty dialog o współczesności, tego co w niej zachwyca, ale przede wszystkim, co uwiera, od pułapek cyfrowej rzeczywistości po refleksję nad masową kulturą. Bisz (rap), Radex (gitara).
BISZ
Jarosław Jaruszewski znany jest przede wszystkim z występów w zespole hip-hopowym B.O.K. Współpracował ponadto m.in. z takimi wykonawcami jak: Miuosh, Vixen, Tau, Vienio, Sarius i wielu innych.
RADEX
Radek Łukasiewicz - oprócz działalności w duecie z Biszem jest autorem większości piosenek zespołu Pustki, jego piosenki śpiewają także m. in. Monika Brodka czy Piotr Zioła. Jest autorem wszystkich piosenek na najnowszej płycie Artura Rojka „Kundel".
bilety:
I pula: 49 zł
II pula: 59 zł
III pula: 69 zł

*******Powiązane