GAYA #2: Tommy Gustav w Poznaniu

Bilety na koncert GAYA #2: Tommy Gustav w Poznaniu - 15-07-2022

Koncert GAYA #2: Tommy Gustav w Poznaniu

Tommy Gustav

15.07.2022 23:59

Poznań(Wielkopolskie) - Projekt LABWitaj, to ja GAYA.
Powracam do LABu spowita soczystą zielenią i hipnotyzującym fioletem. W maju wybudziłam roślinność z zimowego letargu, teraz czas by pokazała swoją pełną gamę kolorów. Wraz z nadejściem lata każdy pąk zakwitnie, a drzewo rozłoży swe gałęzie, by ukoić umęczonych upałem wędrowców.
LAB ponownie zakwitnie tęczowym mirażem, a ja uchylę kolejnego rąbka mojej słodkiej tajemnicy. Zanurz się ze mną w orzeźwiającym potoku i mistycznej mgle. Jednym gestem zasieję tęczę i poskromię wiatr. Podołasz tej mocy barw?
To już drugie spotkanie z GAYą, które niewątpliwie zostanie z Tobą na zawsze. DJka Lili Hauser wraz z przyjaciółmi ponownie odda hołd zmysłowej i pachnącej kwiatami naturze.
Spodziewaj się więc dobrze znanych i uwielbianych lokalnych artystów. Tłem do pełnej mistycyzmu i pasji muzyki będą nieziemskie dekoracje autorstwa Lili Hauser i Klaudyny Rajewskiej. GAYA ma dla Ciebie również niespodziankę od gościa specjalnego, Michała Nowackiego.
Czego możesz się spodziewać? I tym razem GAYA pozostanie tajemnicza, by deszczem spadających gwiazd powitać Cię już w piątek 15.07.2022, kiedy nadejście nocy załagodzi ciepło dnia. Muzyczny rytuał odbędzie się w ponownie postawionej mistycznej LAB dżungli na Grochowych Łąkach. Kto wie, może miniesz Gayę przechadzającą się w mglistym lesie?

FB: GAYA SPACE
IG: gaya_space

Podczas drugiej edycji zagrają dla Was:
Conjunction
Jan Walkowiak
Mela
Lili Hauser b2b Hubert Stan
Tommy Gustav
Michał Łęcki (Nimm1/2)

Team GAYA:
Organizatorzy: Jakub Troć, Lili Hauser
Video i grafika: Marcin Bielaczyk, Roch Adamczak, Jakub Troć
Scenografia: Lili Hauser, Klaudyna Rajewska, Michał Nowacki
GAYA Track: Jan Walkowiak