BAJZEL X RACŁACAMP FESTIVAL 2022


FESTIWAL TECHNO W KRZAKACH!

Bajzel narodził się jako jedna ze scen naszego festiwalu Racłacamp. Teraz, gdy nasze dziecko urosło, stało się samodzielne chcemy dać mu szansę w roli samodzielnej edycji festiwalu, a przy tym dać Racłacampowi zasłużony urlop. Spotkamy się po raz kolejny w tym samym miejscu, w Lesie Ciotki Ulki gdzie muzyka, piękno, sztuka i miłość przecierają się tworząc jedną duszę Racłacampu, jednak w tym roku zaserwujemy wam to w nieco innym wydaniu…
Czym jest Bajzel? Dla tych, których Racłababa swoim niewidzialnym dotykiem nie doprowadziła w głąb lasu śpieszymy z wyjaśnieniem. Bajzel jest miejscem w którym nasze nocne oblicze wychodzi na wierzch i w blasku kolorowych świateł, towarzystwie pięknych, magicznych dekoracji wpada w trans dzięki przepełniającym przestrzeń lasu dźwiękom wszelakich wyrobów technopodobnych. Do tej pory była to jedna ze scen festiwalu Racłacamp, w tym roku Bajzel stanie się niezależnym tworem na większą skalę niż dotychczas. Będzie większy, piękniejszy, stymulujący wasze zmysły dzięki skomponowanemu w kwaśne tango duetowi audiowizualnemu. Wejście po raz pierwszy w to miejsce skończy się zapewne pozostaniem w objęciach Racłababy na długi czas.
Co natomiast poza daniem głównym dla was przygotowaliśmy? Wiele z tych atrakcji znacie z Racłacampu:

STREFA CHILLOUT – Całonocne harce dały się we znaki zmęczeniem? Oddech będziecie mogli złapać na dobrze wam znanej strefie chilloutu, gdzie płonąć będzie ognisko, spoczniecie na różnego rodzaju siedziskach. Przemierzając las dalej odnajdziecie odpoczynek w bardziej zaawansowanym wydaniu. Jak wspaniałym doświadczeniem może być wskoczenie do hamaka z lekko dudniącym basem w tle, pięknie przyozdobionym lasem dookoła, świeżym powietrzem w płucach? Przekonać się o tym możecie jedynie sprawdzając to na własnej skórze.

STREFA CUSTOM – W tym miejscu wyżyjemy się artystycznie na swoich ubraniach. Dostarczamy wam całą gamę kolorujących ustrojstw abyście mogli przelać siebie na t-shirt, który będzie jedyny w swoim rodzaju, zrobiony przez was samych.

TURNIEJ FLANEK – Tego wydarzenia przedstawiać nie trzeba, tak jak co roku zapraszamy wszystkich miłośników żłopania do wzięcia udziału w naszym turniej flanek. Staniecie naprzeciw sobie z puszką (lub butlą) złocistego trunku oraz piłeczką, będą to przyrządy, które doprowadzić mogą wasze drużyny to wielkiej chwały jako Mistrzów Flanek Racła 2022. Zbierajcie się w drużyny, ciężko trenujcie, a zapisy ruszą już niebawem.

POLE NAMIOTOWE – Oczywiście zapewnimy wam również miejsce na rozstawienie swojej hacjendy! Pole namiotowe i jego reguły gry nie zmieniają się względem poprzednich edycji – jest ono darmowe jednakowoż nie jest chronione także o dobytek musicie zadbać sami.
Impreza stworzona dla osób pragnących poznać to, co po drugiej stronie!


Ogłoszeni artyści:
* DA VOSK DOCTA
* DANIEL SPALENIAK
* MILENA GŁOWACKA
* ANGELO MIKE
* DEAF CAN DANCE
* KILLASOUND KRU
* EA$Y AUDIO
* PITTI SCHMITTI
* ...Powiązane