SYMPHO HOUSE | MUZYKA KLUBOWA SYMFONICZNIE w Krakowie

Bilety na koncert SYMPHO HOUSE | MUZYKA KLUBOWA SYMFONICZNIE w Krakowie - 25-08-2022

Koncert SYMPHO HOUSE | MUZYKA KLUBOWA SYMFONICZNIE w Krakowie

Kasia Wilk , Krzysztof Iwaneczko , Kasia K8 Rościńska , Daniel Moszczyński

25.08.2022 20:00

Kraków(Małopolskie) - Arena Lato (plac przy TAURON Arena)


**Koncert Sympho House to unikalne połączenie muzyki klubowej i symfonicznych brzmień w wykonaniu Visual Symphony Orchestra, DJ-a i wokalistów. Podczas koncertu usłyszymy najbardziej znane utwory takich artystów jak: Faithless, Moloko, Bob Sinclar, Daft Punk, Eric Prydz, Basement Jaxx, Modjo, Armand van Helden, Kygo, Avicii i inni.**

Ze względu na złożoność projektu powstała Visual Symphony Orchestra składająca się kilkudziesięciu najlepszych muzyków orkiestrowych w Polsce pod kierownictwem doświadczonego kompozytora i aranżera — Dariusza Tarczewskiego.

Do współpracy przy projekcie zaprosiliśmy także DJ-a Wookie, którego ponad 25-letnie doświadczenie w pracy z muzyką klubową nadało projektowi Sympho House wyjątkowy charakter.

Na scenie pojawią się znakomici wokaliści: Kasia Wilk, Kasia K8 Rościńska, Krzysztof Iwaneczko i Daniel Moszczyński.

Sympho House to nie tylko muzyka to także multimedialno-świetlny spektakl oddający niesamowity klimat balearskich klubów muzycznych. To potężna dawka housowej energii w symfonicznych aranżacjach z udziałem Orkiestry oraz DJ-a na żywo. Na tym koncercie z pewnością trudno będzie stać w miejscu!

Występują:
Kasia Wilk, Kasia K8 Rościńska, Daniel Moszczyński, Krzysztof Iwaneczko, Visual Symphony Orchestra pod batutą Darka Tarczewskiego, DJ Wookie.Powiązane