12 Tenorów & Diva w Warszawie

Bilety na koncert 12 Tenorów & Diva w Warszawie - 28-05-2023

Koncert 12 Tenorów & Diva w Warszawie

12 Tenorów & Diva

28.05.2023 18:00

Warszawa(Mazowieckie) - Filharmonia Narodowa - Sala Koncertowa


Kup bilet Biletyna 18:00

Kup bilet Bilety24 18:00

Bezpieczne zakupy - oferta pochodzi od oficjalnych dystrybutorów.

Jak kupić bilet?

  • Kliknięcie przycisku "Kup bilet" powoduje przejście do strony internetowej naszego zaufanego partnera i to na jego stronie dokonujesz zakupu.
  • Pamiętaj, że jeśli miejsca są numerowane, to możesz wybrać miejsca, które najbardziej Tobie odpowiadają.
  • Pamiętaj takżę, że jeśli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z firm dysponuje innymi miejscami do wyboru.W sprzedaży od 3 miesięcy
Do wydarzenia 110 dni
AVIP Group – Niedzielne koncerty w Filharmonii Narodowej w Warszawie.
14 światowych solistów & Woytek Mrozek Chamber Orchestra zapraszają na unikalny koncert 2023!

Koncert na "Dzień Matki i Dzień Dziecka"
W programie arie operowe, pieśni neapolitańskie oraz pieśni z repertuaru A. Bocelli, Grupy Il Divo i wiele więcej...

12 Tenorów & Diva to prawdziwa uczta dla zmysłów a także unikalny międzynarodowy projekt muzyczny. Na scenie 12 arcyzdolnych i przystojnych Tenorów, każdy z nich jest solistą polskich i zagranicznych teatrów operowych. Crème de la crème tego wspaniałego koncertu - utalentowana i przepiękna Diva Agata Sava.
Podczas koncertu usłyszymy wybitne światowe kompozycje pod batutą Maestro Woytka Mrozka w wykonaniu Woytek Mrozek Chamber Orchestra. Koncert nie ma sobie równych, zarówno pod względem bogactwa wykonawców, barw głosów, potęgi światowej wokalistyki, energii jak i wysokiego poziomu wykonawczego.

12 Tenorów & Diva to unikatowa produkcja Woytek Mrozek Production (utalentowany producent, dyrygent, kompozytor, aranżer, solista, klarnecista), we współpracy z Agencją Artystyczną MUZA.
Charakterystycznym dla koncertów 12 Tenorów & Diva jest wirtuozeria wokalu, kolor wielogłosowości, połączony z humorem, dzięki czemu burzą oni stereotypowy obraz klasycznej muzyki wokalnej i instrumentalnej, a usłyszymy ponadczasowe hitymuzyki operowej, musicalowej i pop kultury oraz wiele innych muzycznych niespodzianek.
12 Tenorów & Diva, to potęga wokalu wzbudzająca entuzjazm nie tylko dzięki odmiennym, potężnym możliwościom głosowym, ale także poprzez porywającą energię na scenie, która udziela się publiczności.
Każdy koncert jest świętem muzyki wokalnej, a publiczność wprost uwielbia miły i autentyczny, sceniczny wizerunek wykonawców.
Zapraszamy wszystkich melomanów i miłośników wokalistyki, na światowym poziomie, w klimatyczną podróż w dobrym muzycznym stylu.
Koncert w wykonaniu: Diva / Mezzosopran - Agata SAVA 12 Tenorów oraz Woytek Mrozek Chamber Orchestra Dyrygent / wirtuoz klarnetu - Woytek MROZEK

*******