IOSound w/ BIESMANS by Temperamental w Sopocie

Bilety na koncert IOSound w/ BIESMANS by Temperamental w Sopocie - 03-12-2022

Koncert IOSound w/ BIESMANS by Temperamental w Sopocie

Biesmans

03.12.2022 23:00

Sopot(Pomorskie) - Sfinks700***

start - 23:00

Czasami wystarczy jedna rzecz, która pozwoli odnaleźć sens życia i określić kierunek dalszego rozwoju. Dla Biesmansa dorastającego na belgijskiej wsi w latach 90tych był to pierwszy syntezator, który wpadł mu w ręce już w wieku 8 lat. Mały, kolorowy, ale własny, spowodował że ten bez reszty wpadł w wir muzyki.

Okres dorastania w regionie Flandrii obfitującym w dyskoteki i kluby taneczne, które wywarły na nim wielkie wrażenie, ostatecznie rozpalił miłość do muzyki elektronicznej i skłonił nastolatka do związania z nią swojej zawodowej drogi.

Po ukończeniu studiów muzycznych w 2013 roku przeprowadził się do Berlina gdzie rozpoczął pracę jako dźwiękowiec w słynnym Watergate, wpadł w wir muzyki house i techno, a obsesja na punkcie syntezatorów osiągnęła apogeum. To na nie wydawał każde zaoszczędzone pieniądze, przy okazji mozolnie szlifując swój studyjny warsztat. Kwestią czasu stał się debiut za deckami, a gdy już nastąpił cała reszta potoczyła się sama – obecnie jest jedną z najgorętszych nowych twarzy na europejskiej scenie.

Jego produkcje goszczą regularnie w playlistach największych sław, a o imponującej energii i umiejętnościach za konsolą będziecie mogli przekonać się już 3 grudnia w sopockim Sfinksie, gdzie Biesmans po raz pierwszy w historii wystąpi przed trójmiejską publicznością.