KONCERT NOWOROCZNY 2023 - Ewa Bem w Grudziądzu

Bilety na koncert NOWOROCZNY 2023 - Ewa Bem w Grudziądzu - 07-01-2023

KONCERT NOWOROCZNY 2023 - Ewa Bem w Grudziądzu

Ewa Bem , JACEK KOTLARSKI , Eljazz Big Band , Józef Eliasz

07.01.2023 17:00

Grudziądz(Kujawsko-pomorskie) - Centrum Kultury Teatr


Nowy rok tradycyjnie przywitamy KONCERTEM NOWOROCZNYM, który od wielu lat bawi i wzrusza grudziądzką publiczność.
Na rozpoczęcie 2023 roku wystąpią dla Państwa gwiazdy polskiej sceny jazzowej: Ewa Bem, Jacek Kotlarski oraz Józef Eliasz z zespołem Eljazz Big Band.

Gwiazdą wieczoru będzie pierwsza dama polskiego jazzu – Ewa Bem. Wokalistka swą wielką karierę rozpoczęła od zespołu Bemibek, formacji wyjątkowej na polskim rynku muzycznym tamtych czasów. Współpracowała z największymi nazwiskami polskiej sceny jazzowej. Ponieważ atutem programów muzycznych Artystki jest różnorodność jej repertuaru, nie ulega wątpliwości, że z tak znamienitym składem artystycznym, Koncert Noworoczny zapowiada się niezwykle interesująco.

Jacek Kotlarski to muzyk, który po raz pierwszy wystąpi w Grudziądzu, a który od lat zachwyca polską i światową publikę. Jako wokalista sesyjny nagrywał z takimi artystami jak: Ryszard Rynkowski, Krzysztof Herdzin czy Zbigniew Wodecki. Śpiewał także w wielu programach telewizyjnych i uczestniczył w największych polskich festiwalach muzyki rozrywkowej.

Zespół „Eljazz Big Band” to bydgoska formacja, która uzyskała wiele nagród na krajowych i międzynarodowych festiwalach jazzowych. Muzycy mogą pochwalić się zwycięstwem na Ogólnopolskim Konkursie Big Bandów w Nowym Tomyślu, ogólnopolskiej Famie oraz zdobyciem „Złotej Tarki” na Międzynarodowym Festiwalu Jazzu Tradycyjnego. Na stałe współpracuje z Centrum Kultury Teatr, będąc gwiazdą niejednego artystycznego przedsięwzięcia.

*******Powiązane