Koncert .WAVS + Black Radio + The Great White Lights w Krakowie

Bilety na koncert .WAVS + Black Radio + The Great White Lights w Krakowie - 03-12-2022

Koncert .WAVS + Black Radio + The Great White Lights w Krakowie

Black Radio , The Great White Lights , .Wavs

03.12.2022 18:00

Kraków(Małopolskie) - PAON


WAVS + Black Radio + The Great White Lights / 03.12 / PAON Kraków

Start: 19:00, otwarcie drzwi 18:00 Bilety: 30 PLN


.WAVS - Kraków


Fale. Dźwiękowe. Czasem spokojne, piękne i romantyczne, czasem wzburzone, zdradliwe i śmiertelnie niebezpieczne. Poczuj tę sól!
W 2019 wydali swoją debiutancką płytę, na której zdradzają fascynację Alice in Chains, Deftones, Faith No More czy Soundgarden. Metalurgia napisała o nich: „.Wavs definiują nowoczesne granie, które wie jak czerpać z tego, co najlepsze w rockowych piosenkach lat 90., przy jednoczesnym zachowaniu unikalnego stylu i pomysłu na siebie.”.

BLACK RADIO - Łódź


Black Radio to łódzki zespół rockowy powstały w 2008 roku, mający w swoim dorobku m.in. album długogrający, występy w telewizji Polsat, TVN i Kręcioła TV, kilkanaście nagród na ogólnopolskich festiwalach muzycznych, oraz ponad 300 koncertów w Polsce i Czechach.
Finaliści IX edycji programu muzycznego „Must Be The Music”, debiutancki album „Gasoline Planet” wydali w czerwcu 2014, następnie 2 mini albumy EP: „Holy Mountain” (2019) i "Seven Riders of the Sun" (2022). Premiera drugiego longplaya Black Radio planowana jest na wiosnę 2023, a 9 Listopada ukazał się singiel pt. "Warcaby" promujący wydawnictwo.

THE GREAT WHITE LIGHTS - Wrocław


The Great White Lights to wrocławski kwartet mający na koncie debiutancki album, na którym łączyli nostalgię nastoletnich fascynacji ze swoim spojrzeniem na nowoczesną muzykę gitarową.
Na koncercie zagrają przedpremierowo materiał z nadchodzącej płyty, której premiera nastąpi w przyszłym roku.Powiązane