Koncert świąteczny Sienna Gospel Choir w Zielonkach-Parceli

Bilety na koncert świąteczny Sienna Gospel Choir w Zielonkach-Parceli - 18-12-2022

Koncert świąteczny Sienna Gospel Choir w Zielonkach-Parceli

Sienna Gospel Choir

18.12.2022 18:00

Zielonki-Parcela(Mazowieckie) - Dom Kultury Stare Babice


Koncerty Świąteczne w grudniu to domokulturowa tradycja. Tym razem serdecznie zapraszamy na wyjątkowy koncert Sienna Gospel Choir, który w tym roku obchodzi swoje 20-lecie! Spędźcie z nami wieczór pełen radości, wzruszeń i gospelowej energii w niedzielę, 18 grudnia 2022 o godz. 18.00.

Chór wystąpi w Sali Widowiskowej Domu Kultury Stare Babice , jak zawsze, pod dyrekcją niesamowitej Anny Bajak. Zespół w składzie: Konrad Kuchciak (piano), Błażej Chochorowski (bas), Adam Jędrysik (gitara) oraz Wojtek Bylica (perkusja).

Rozpocznij Święta z Sienna Gospel Choir! Do zobaczenia!

Sienna Gospel Choir to warszawska formacja grająca żywiołową muzykę gospel. To jeden z najdłużej działających takich zespołów w Polsce. Każdy koncert to prawdziwa eksplozja energii, której nie da się zapomnieć! To wyjątkowa propozycja dla wszystkich entuzjastów przeżyć, nie tylko muzycznych, ale też duchowych. Ekumeniczny charakter chóru podkreśla misję budowania dialogu. Gospel to miejsce spotkania różnych kultur, wartości i ludzi. Przez blisko 20 lat swojej działalności chór brał udział w dużych festiwalach zarówno w Polsce jak i za granicą (Wielka Brytania, Grecja, Łotwa, Węgry), setkach koncertów , wydarzeniach miejskich (dni miast, Wielka Iluminacja Warszawy , WOŚP), eventach, akcjach społecznych i charytatywnych. Sienna Gospel Choir miał przywilej oficjalnie reprezentować Polskę na dwóch międzynarodowych festiwalach chóralnych: Łotwa 2018: European Choir Games, złoto w kategorii Open Competition oraz złoty medal w Grand Prix of Nations. Grecja 2019: International Choir Competition&Festival. Zwycięstwo w kategorii Popular Music&Jazz.