Biesiada Śląska - Kabaretowa Biesiada Śląska z Gwiazdami Śląskiej Telewizji w Kłodawie

Bilety na koncert Biesiada Śląska - Kabaretowa Biesiada Śląska z Gwiazdami Śląskiej Telewizji w Kłodawie - 03-02-2023

Koncert Biesiada Śląska - Kabaretowa Biesiada Śląska z Gwiazdami Śląskiej Telewizji w Kłodawie

Grupa Fest , METRUM Reni & Marco

03.02.2023 18:00

Kłodawa(Wielkopolskie) - Gminny Ośrodek Kultury


Grupa Fest  powstała w 2008r założycielem jest Jakub Tomaszewski. W swoim dorobku muzycznym zespół może pochwalić się pięcioma wydanymi autorskimi płytami. Sukces przyszedł już wraz z pierwszą płytą " Przed Siebie" wydaną w 2010r. Przeboje zespołu zdobyły uznanie i znalazły się na wielu składankach szlagierowych a piosenka tytułowa "Przed Siebie" oraz "Nima jak u teścia" zostały wyjątkowo docenione i na Liście Śląskich Szlagierów emitowanej w telewizji TVS przez wiele tygodni zajmowały czołowe miejsca w tym również najwyższe na podium. Utwory Grupy Fest można usłyszeć w wielu Śląskich rozgłośniach radiowych a teledyski emitowane są w różnorodnych telewizjach. Koncerty z Grupą Fest to rewelacyjnie dobrany humor kabaretowy oraz dobra muzyka i niezapomniana zabawa.


Zespół  METRUM  Reni & Marco występuje od 1998 roku w składzie Teresa Dzięcioł - vocal i Marek Halup - vocal i gitara. Każde z nich ma profesjonalne przygotowanie muzyczne, warto wspomnieć, że Teresa uczyła się w średniej szkole muzycznej w klasie śpiewu solowego w Katowicach, po niedługim czasie została przyjęta jako wokalistka do Zespołu Pieśni i Tańca "Śląsk". W późniejszym czasie śpiewała w Niemczech na imprezach galowych. Marek przez długi czas grał na instrumentach klawiszowych, akordeonie i gitarze w międzynarodowym Big-Bandzie w Niemczech. Przypadkowe spotkanie i próby podjęcia wspólnych działań zaowocowało nagraniem ich I-szej kasety pt. "Światowe Przeboje". Jakiś czas temu na rynku ukazała się ich pierwsza płyta pt. "SERIES  HITPARADE". Są to największe niemieckie przeboje śpiewane przez wykonawców w języku niemieckim. Zespół często gości za granicą, śpiewając międzynarodowe standardy i to w 5 językach.

METRUM wykonuje muzykę popularną, prezentując najwyższy poziom warsztatowy. Ich własne kompozycje zawsze są znakomicie zaaranżowane. Wielką popularność zdobyły piosenki "Cukiernik", jak również "Lady Anita"-  zaśpiewane w śląskiej gwarze i zabarwione szczyptą regionalnego humoru - które to podbiły serca wielu Ślązaków. Długo gościły m. in. na Śląskiej Liście Przebojów TVP 3.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl