Energylandia Festivals - 80’S SUPERSTARS FESTIVAL

Bilety na Energylandia Festivals - 80’S SUPERSTARS FESTIVAL

Energylandia Festivals - 80’S SUPERSTARS FESTIVAL

FRANCESCO NAPOLI , Bad Boys Blue , Boney M , Savage , Limahl , Alphaville , Fancy

27.06.2015 18:00

Zator (Małopolskie) - Park Rozrywki Energylandia, al. 3 Maja 2

5433

Udostępnij! Tweetnij! Do terminarza Przypomnij mi


Zapraszamy Was na wyjątkowe i niepowtarzalne wydarzenie muzyczne. Największe gwiazdy lat 80-tych w jednym miejscu! Takiego wydarzenia nie można przegapić!

Wejście: 18:00
Start: 20:00

Bilet wstępu na festiwal będzie upoważniał właściciela także do korzystania ze wszystkich atrakcji Parku Rozrywki Energylandia, jednak tylko w czasie trwania festiwalu Top Stars,  tj. od godz. 20, aż do zakończenia imprezy.

Już w sobotę 27 czerwca 2015 roku, na rozpoczęcie wakacji, zobaczycie na żywo, na największym tego typu festiwalu na świecie, prawdziwy „Top” najpopularniejszych muzycznych gwiazd lat 80-tych. Tej wyjątkowej nocy usłyszycie największe hity z tamtych czasów, a niesamowita scenografia i dodatkowe atrakcje sprawią, że przeniesiecie się w czasie i poczujecie magię i klimat tamtych czasów! …czasów Waszej młodości, a dla niektórych, …nawet czasów dzieciństwa…

UWAGA!!! Nasz festiwal oferuje Wam także coś czego nie znajdziecie na żadnej innej tego typu imprezie w Polsce! W czasie trwania festiwalu będziecie mogli korzystać także z wszystkich atrakcji Parku Rozrywki Energylandia. Nasz Park i jego ponad 40 atrakcji, w tym nowe roller-coastery, tej nocy będą do Waszej dyspozycji!!! Nie musicie ponosić żadnych dodatkowych kosztów, bilet wstępu na festiwal „80’s Superstar” daje Wam w czasie jego trwania ( 20 -do około 2-3 w nocy ) wolny wstęp do Energylandii!!!

Na zakończenie festiwalu czeka na Was jeszcze jedna atrakcja – fantastyczne widowisko, w postaci kilkuminutowego pokazu sztucznych ogni przygotowanego przez jedną z najlepszych firm pirotechnicznych w Polsce, przez Nakaja – Art.

Bilet VIP – 400 zł
– specjalnie wydzieloną strefę mieszczącą tylko ograniczoną ilość osób,
– możliwość bycia podczas koncertu naprawdę blisko gwiazd,
– catering,
– alkohol,