Azarath/Insidius/Warfist/Hektik - koncert grup Azarath/Insidius/Warfist/Hektik w Olsztynie

Bilety na koncert Azarath/Insidius/Warfist/Hektik - koncert grup Azarath/Insidius/Warfist/Hektik w Olsztynie - 18-02-2023

Azarath/Insidius/Warfist/Hektik - koncert grup Azarath/Insidius/Warfist/Hektik w Olsztynie

Azarath , Warfist , Insidius , Hektik

18.02.2023 19:00

Olsztyn(Warmińsko-mazurskie) - Browar Warmia


Azarath - legendy polskiej sceny ekstremalnej po wielu latach do Olsztyna. Tego składu nie trzeba nikomu przedstawiać.


 Insidius - są olsztyńskim zespołem, grającym muzykę death-metalową z progresywnymi naleciałościami. Grupa dała o sobie znać szerszej publiczności w 2013 roku. Na koncie mają dwa LP: "Shadows of Humanity" (2016) i "Infamia" (2018) oraz liczne koncerty i trasy w Polsce i zagranicą, gdzie dzielili scenę z takimi składami jak Vader, Marduk, Grave, Hate, Vesania, Antigama, Sceptic, Infernal War, Materia i wieloma innymi. 


Warfist - powstały w 2004 r. zielonogórski Warfist kojarzony jest głównie z black/thrash metalem. Faktycznie, zawartość demówek, splitów, epki i debiutanckiego "The Devil Lives in Grünberg" można śmiało w ten sposób określić, ale z czasem muzyka zespołu zaczęła podążać w inne rejony i od kilku lat najtrafniej nazwać ją po prostu metal. 


Hektik - olsztyński zespół grający oldschool metal. Wyróżnia się pełnymi rozmachu, gęstymi i złożonymi utworami, które atakują oryginalnym ciekawym brzmieniem. Domeną zespołu jest wszechstronna różnorodność dzięki czemu każdy znajdzie w nich cos dla siebie.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.plPowiązane