Kwartet ProForma - "Leonard Cohen. Wiemy, kim jest" we Wrocławiu

Bilety na koncert Kwartet ProForma - "Leonard Cohen. Wiemy, kim jest" we Wrocławiu - 17-02-2023

Koncert Kwartet ProForma - "Leonard Cohen. Wiemy, kim jest" we Wrocławiu

Kwartet ProForma , Titus

17.02.2023 20:00

Wrocław(Dolnośląskie) - Stary Klasztor


Kwartet ProForma feat. Titus (Acid Drinkers) - "Leonard Cohen. Wiemy, kim jest"

wROCKfest.pl zaprasza 17 lutego do Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze na koncert Kwartetu ProForma z gościnnym udziałem  Titusa - lidera zespołu Acid Drinkers.


Jedyny pięcioosobowy kwartet w Polsce, a może i na świecie, w ramach trasy promującej album "Leonard Cohen. Wiemy, Kim Jest" zawita do Wrocławia. Płyta została wydana w listopadzie 2021 roku i stała się jedną z najbardziej udanych w historii zespołu. Krążek zawiera utwory z repertuaru kanadyjskiego barda Leonarda Cohena, przetłumaczone przez Daniela Wyszogrodzkiego, a całość okraszona została nowymi, autorskimi aranżacjami nawiązującymi do oryginału. Dzięki kampanii crowdfundingowej i wsparciu fanów, muzycy, nie związani ścisłą linią czasową byli w stanie dopracować każdą nutę i stworzyć naprawdę wyjątkowy album.


Na koncercie we Wrocławiu gościnnie wystąpi legenda polskiego rocka: Tomasz "Titus" Pukacki, który na płycie wykonał utwór "Chcesz zrobić ciemniej". Oprócz tego artysta zaskoczy kilkoma utworami skierowanymi do fanów jego twórczości. Zapraszamy serdecznie.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.plPowiązane