Zalia - Kocham i tęsknię w Białymstoku

Bilety na koncert Zalia - Kocham i tęsknię w Białymstoku - 25-03-2023

Koncert Zalia - Kocham i tęsknię w Białymstoku

Zalia

25.03.2023 20:00

Białystok(Podlaskie) - Nie Teatr


Kup bilet KupBilecik 20:00

Bezpieczne zakupy - oferta pochodzi od oficjalnych dystrybutorów.

Jak kupić bilet?

  • Kliknięcie przycisku "Kup bilet" powoduje przejście do strony internetowej naszego zaufanego partnera i to na jego stronie dokonujesz zakupu.
  • Pamiętaj, że jeśli miejsca są numerowane, to możesz wybrać miejsca, które najbardziej Tobie odpowiadają.
  • Pamiętaj takżę, że jeśli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z firm dysponuje innymi miejscami do wyboru.W sprzedaży od miesiąca
Do wydarzenia 0 dni

W zeszłym roku odwiedziła takie festiwale jak Opener czy Orange Warsaw, a w sierpniu zagrała w duecie na tarasie w ramach naszego cyklu "Letnie granie", teraz wraca z koncertem promującym płytę "kocham i tęsknię". 25 marca odwiedzi nas ZALIA!

Od największych festiwali w Polsce jak Opener, Orange Warsaw czy Męskie Granie, po butikowe eventy, Salt Wave czy Edison. Z doświadczeniem zdobytym w eliminacjach do talent show, nauką czerpaną od dziecka, po studia muzyczne w Londynie, z wyróżnieniem na billboardzie Spotify na Times Square w Nowym Jorku, w końcu ze słabością do takich artystów jak Jorja Smith, Mac De Marco czy Metronomy.

Zalia, czyli Julia Zarzecka zaprasza do swojego świata, w którym można poczuć się jak w londyńskim klubie jazzowym w stylu Wesa Andersona na wieczornym jam session. W sierpniu zagrała w duecie na tarasie w ramach naszego cyklu "Letnie granie", teraz wraca z koncertem promującym płytę "kocham i tęsknię" 25 marca odwiedzi nas ZALIA!

Bilety do nabycia na: KupBilecik.plPowiązane