Zabawne przygody małych szczeniaków w Sieradzu

Bilety na koncert Zabawne przygody małych szczeniaków w Sieradzu - 02-12-2023

Koncert Zabawne przygody małych szczeniaków w Sieradzu

Spektakl Zabawne przygody małych szczeniaków

02.12.2023 17:00

Sieradz(Łódzkie) - Sieradzkie Centrum Kultury


Kup bilet Biletyna 17:00

Kup bilet eBilet 17:00 - ZABAWNE PRZYGODY MAŁYCH SZCZENIAKÓW

Bezpieczne zakupy - oferta pochodzi od oficjalnych dystrybutorów.

Jak kupić bilet?

  • Kliknięcie przycisku "Kup bilet" powoduje przejście do strony internetowej naszego zaufanego partnera i to na jego stronie dokonujesz zakupu.
  • Pamiętaj, że jeśli miejsca są numerowane, to możesz wybrać miejsca, które najbardziej Tobie odpowiadają.
  • Pamiętaj takżę, że jeśli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z firm dysponuje innymi miejscami do wyboru.W sprzedaży od 3 miesięcy
Do wydarzenia 176 dni

Reżyseria: Katarzyna Gawura
Spektakl Audio Trwający: 1 Godz. 15 Minut Z Przerwą
Wiek: 1-10 Lat
Jedno Dziecko Do Lat 3 Bezpłatnie W Towarzystwie Osoby Dorosłej.

Dawno temu, a może niedawno, żyła ekipa ratownicza. Dzielne szczeniaki.
Pewnego dnia szczenięta postanowiły, że nie będą się nudzić w domu, wyruszą w dalekie przygody w poszukiwaniu skarbów. Ale wystarczy pomyśleć o przygodzie, jak twój dom jest wywrócony do góry nogami.
Zwykła sofa zamienia się w ogromny statek, białe zasłony stają się żaglem. Chochla, to już nie chochla, ale środek ochrony przed piratami.
Na start, Uwaga, Rusz-gra się zaczyna! Zaczynają się prawdziwe przygody! Znakomicie zamieniają wszystkie meble w swoim pokoju w prawdziwy statek. Ale czym jest statek bez kapitana? I oddaj cumowanie! Ekipa ratownicza jest w drodze. Najpierw spotykają zadziornego, głodnego rekina. A może ktoś wie, co rekin je na obiad? Jasne, chłopaki wiedzą! Szczenięta wspólnie przygotowują pyszny obiad dla rekina, a dzięki chłopakom byli w stanie nie tylko nakarmić głodnego rekina, ale także zaprzyjaźnić się z nim.
Ale co to jest na horyzoncie? To prawdziwi piraci! Zespół nigdy nie widział prawdziwych piratów. Ale nie chcą też się z nimi spotykać. Szczeniaki postanowiły je przestraszyć. Wymyślili zabawne duchy, przez które zatrzęsły się u piratów kolana. Ale nagle na niebie pojawia się ogromna chmura burzowa i nasi bohaterowie wraz z piratami trafiają w burzę, morze zabiera ich łódź na straszne głębiny.
Co stało się dalej z naszą ekipą ratowniczą i piratami i papugi znalazły zaginioną literę i co się z nimi stało, możesz dowiedzieć się, odwiedzając nasz interaktywny spektakl "Psi Patrol. Ku przygodzie".

W spektaklu dzieci :
pomagają szczeniakom znaleźć tajemniczą wyspę;
walczą z piratami;
uczą się tańców pirackich;
rzucają ogromne bomby;
zbierają owoce ;
tańczą i śpiewają