The Beatles Show - The best of the Beatles w Lublinie

Bilety na koncert The Beatles Show - The best of the Beatles w Lublinie - 15-10-2023

Koncert The Beatles Show - The best of the Beatles w Lublinie

The Beatlmen

15.10.2023 18:00

Lublin(Lubelskie) - Centrum Kongresowe Uniwersytetu Przyrodniczego


Kup bilet KupBilecik 18:00

Bezpieczne zakupy - oferta pochodzi od oficjalnych dystrybutorów.

Jak kupić bilet?

  • Kliknięcie przycisku "Kup bilet" powoduje przejście do strony internetowej naszego zaufanego partnera i to na jego stronie dokonujesz zakupu.
  • Pamiętaj, że jeśli miejsca są numerowane, to możesz wybrać miejsca, które najbardziej Tobie odpowiadają.
  • Pamiętaj takżę, że jeśli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z firm dysponuje innymi miejscami do wyboru.W sprzedaży od 7 miesięcy
Do wydarzenia 19 dni

Zapraszamy na niesamowite muzyczne show z największymi przebojami grupy The Beatles, zagranymi i zaśpiewanymi na żywo, przez najlepiej odzwierciedlający oryginał: zespół The Beatlmen! Garnitury szyte na miarę prze angielskich krawców, buty prosto z Liverpoolu, oryginalne beatlesowskie gitary i wzmacniacze oraz olbrzymia charyzma to największe atuty zespołu. Na niemal dwie godziny przeniesiemy się do lat 60 minionego stulecia i poczujemy się jak na prawdziwym koncercie słynnej czwórki z Liverpoolu!


Usłyszymy w oryginalnych brzmieniach takie hity jak: Get Back, Help, Hey Jude, From me to you, She Loves you, A hard day's night, Yesterday, Ticket to Ride, While my guitar gently weeps, Love me do, Let it be, All you need id's love, I want you, Eleanor Rigby, Come together, Tomorrow never knows, Yellow Submarin i wiele innych zagranych i zaśpiewanych na żywo! To będzie niesamowita gratka dla fanów tej nieśmiertelnej muzyki, przy którą starsi widzowie będą mogli powspominać swoje młodzieńcze lata, a młodzi zapoznać się z prawdziwym rock&rollem lat 60!


Nie siedź w domu! Pobaw się z nami!

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl